Wpis z mikrobloga

@Iudex: Ładnie zrobiono modernizację pewnych jeszcze przedwojennych budynków w Gdyni (Paged - okolice płk. Dąbka i Benisławskiego). Oryginalnie była tam cegła klinkierowa, którą użyto też w akcentach na nowej elewacji. Jako kolor użyto akurat pastelowego brązu, ale bardzo subtelnego.
Budynek przy Bosmańskiej 26 też, bardzo jasny (wchodzący w fiolet) zimny szary wraz z czerwonymi akcentami w kolorze dachu. Wygląda to schludnie. Linków do Streetview nie wrzucam, bo tamte fotki nie
  • Odpowiedz
tendencje antyestetyczne w młodym pokoleniu równie żywe


@kakkerlak: wraz z praktycznymi. Biel na krócej starczy i trzeba będzie częściej malować, no, ale najłatwiej się wydaje czyjeś pieniądze, prawda?
  • Odpowiedz
do tego zmysł estetyczny grażynek ze spółdzielni


@tomashj2: Przecież o kolorze decyduje się na zebraniach spółdzielni. No, ale te wszyscy mają w dupie, więc w pełni świadomie ludzie zdają się na gust innych ludzi.
  • Odpowiedz
@Iudex: obejżałem wszystkie projekty z tej strony i mam nadzieje że jak będą malować elewację w twoim bloku to każą ci wymienić okna Bo twoje nie pasują do wystroju...
a to nie jest alternatywa dla ocieplenia... pamiętaj że na ten remont ludzie zbierali 15 lat i jak mieli by czekać drugie tyle - "bo jeszcze okna" - to by dostali #!$%@?, ja ich popieram i rozumiem... zwłaszcza że moda za
  • Odpowiedz
@Iudex: i jak ten projekt nowoczesnego bloku pełnego kolorów koresponduje z resztą otoczenia - zabytkowa kamienicy w bezpośrednim sąsiedztwie? na myśl przywodzi wille cygańskiego króla wśrud domków z dykty
  • Odpowiedz