Wpis z mikrobloga

A w P0lsce jak tam? Tak jest panie deweloperze, oczywiście panie deweloperze. Panu bankierowi też damy zarobić, a na koniec wybierzemy znowu POPIS. I nikt nawet nie piśnie, bo po co.

#nieruchomosci #polityka
aei9077 - A w P0lsce jak tam? Tak jest panie deweloperze, oczywiście panie deweloperz...

źródło: IMG_3954

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aei9077: racja, trzeba wybrać następnym razem Polskę 2050. Oni otwarcie się sprzeciwiają wspieraniu deweloperuchów, przekonałeś mnie mirku!
  • Odpowiedz
  • 26
@Nikczemny_Pomidor w Polsce jest zakorzenione życie parobasa i niewolnika. Polakowi możesz dociskać pasa a i tak zagryzie zęby i pójdzie do roboty bo pan tak kazał

To jest społeczeństwo chłopskie i tak jak chłopi jest ciemne, głupie i usluzne
  • Odpowiedz
  • 10
@aei9077: a jam uwilebiam porownywanie naszego rynku do rynku hiszpanskieg. gdzie u nas dostajesz tynki a u nich wykonczone. oraz to ze u nas jak masz balkon to taki zeby z niego peta co najwyzej w-----c a tam czesto duze balkony albo tarasy.
moze i mamy gorzej ale za to drozej
  • Odpowiedz
@Nikczemny_Pomidor @Saeglopur @aei9077

Niema czego zazdrościć. Zdebilali ludzie głęboko przekonani ze losu w swoich rękach nie maja.

W Hiszpanii była powódz to tez strajkowali xD generalnie właśnie dlatego ich doganiamy i powoli przeganiamy bo nie zdebilelismy. A in zostaje strajkowanie.
  • Odpowiedz
@aei9077: proszę podaj mi dane ile to osób zginęło podczas strajków w Hiszpanii? Albo ile osób zamordował rząd we Francji w momencie strajków, widzę również że wystarczy że 40 lat minie a pamięć historyczna narodu zanika, no chyba że po prostu wypierasz moment w historii naszego kraju gdzie strajków było pełno, tak na cały kraj, ignorant historyczny, wstyd,
  • Odpowiedz