Wpis z mikrobloga

No elo Mirki!

Po rozmowie z @Emandero wyszło, że jest potencjalnie lepszy sposób na generowanie past, a są nimi łańcuchy Markova.

Przerobiłem jego kod na używanie biblioteki markovify, korzystam z identycznego zestawu past (ukradniętego od niego) działa to identycznie jak ten wpis: http://www.wykop.pl/wpis/22845879/mirki-i-mirabelki-%CA%96-zrobilem-generator-past-przy-/

Ale lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kto plusuje dostaje wygenerowaną pastę. Przy testach udało mi się otrzymać takie złoto:

Butthole ostrzył właśnie miecz, gdy nagle zza drzewa wyskoczyła jakaś postać w kapturze próbująca zatrzeć ślady zbrodni paląc truchła.
#glupiewykopowezabawy #heheszki #pasta #informatyka #programowanie #python
  • 520
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@petegrafik Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najbardziej jednak śmiać nam się sprzedać masę książek JKM oraz zebrać kilka tysięcy złotych i wręczył sutenerowi.
Pogadaliśmy chwilę z nią porozmawiać...
Bezimienny poleciał do innego pokoju i powiedział, że muszę mu pomóc z czymś w piwnicy.
ale Marcin też jest cały czas jest przy tobie chcesz się z nim pójść do
  • Odpowiedz
@dieow Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I jo wyleczyli!”. K---a, no było cudownie.
Nic nie zapowiadało tego że właśnie miałeś swój pierwszy lodzik codziennie rano w trakcie kopulacji?
Ja was k---a frajery śmiał, żeście takie głupie są. Tacy k---a debile, którzy to wymyślili uznali, że na Stefana nie mogę znaleźć nigdzie tego Twistera to przyniosę scrabble!
Poza tym zbiera od niej
  • Odpowiedz
@Lotczyk Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I w pewnym sensie ją zasrałeś #pasta #copypasta Zacząłem czytać jakieś gównoporady i każda na głupie teksty mirkujących miała ciętą ripostę.
Kochać, a nie w żadnym wypadku nie można jeść pieniędzy.
Zresztą, k---a - moja sąsiadka.
Jest takim p-----m, ze pisze komentarz po angielsku i małymi literkami z błędami jeszcze po nocy, wysoko nastroszonymi włosami – załamała ręce i tą w której facet buduje z dziećmi
  • Odpowiedz
@xardas060 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moje życie nabrało kolorów, żyłem pełnią życia, miałem na kanapce gdy Babcia to zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że nagle Kotarski teatralnie kichnął symulując przeziębienie i postanowił zgłosić nieprzygotowanie.
Prędzej czy później i tak musiałem oficjalnie przyznać, że przez chwilę nie otworzę drzwi od szafy, to dostanę karę na komputer super metody wychowawcze k---a.
Ale ja byłem ze strony pana młodego a on usiadł na jej widok Kotarski dostawał spazmów.
Tego
  • Odpowiedz
@skrytohash Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziewczyny przerzuciły się na tym chlebie i smalcu, ten adam umyl chyba nogi w zlewie xD, Ania tez nie wie co Rothbard pisał w Etyce Wolności o samoposiadaniu sie dzieci i czy daje się może zauważyć mała poprawa.
Stała się ona kompletną obsesją ojca i jak to dokuczałem mu w słowo – bo mnie w-----a jego ignorancja.
Po pięciu minutach mi się rozebrać i stanąć na drodze do posiadłości bohatera, a później danie wladcy mozliwosci powrotu do rzymsko katolickiej rodziny jesli w ramach przeprosin za ten system powinno się j---ć k---a.
Po godzinie wraca i mówi o tym nie wiedziała, gdzie się sadza dzieciaczki
  • Odpowiedz
@skk1993 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szczęściem w nieszczęściu pojawił się Karol wojtyła i Kardynał Wyszyński nie wiedziałem jak zagadać do jednej ławki i krzyczy, że on był dobrym strażnikiem całe życie, bronił porządku i po chwili rzekł stary chłop i bajki ogląda, ojciec tylko na łyk kawy i kawałek ciasta.
Na przeciwnej ścianie na wprost od snajpera.
#myslistwo #lowiectwo #polowanie #heheszki Mirki co się rehydratyzowały do słoika, zakręciłem pokrywką i już po woli miejsce przestępstwa, zadowolony, że jednak na tym na plus, jak musiał kupić nową łajbę na kredyt również się odganiała jestem też grubasem i mam z-----y humor.
Jak któryś z nich zakładał jakiś temat, to
  • Odpowiedz
@MrDzik Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ławki w auli były w piwnicy i k---a co ja mam k---a zrobić, wpadam na te wszystkie przykre wspomnienia... o kawie i braku śniadania, o tym, że w porannym pośpiechu zapomniałem nakarmić sracza moim weekendowym gównem, a jako że mieszkałem trzy bloki dalej, przyszła do nas w co ja odje,bałem!? przecież zawsze mi na niej bezradnie.
Kiedyś chciałem sobie lody zeżreć. Stary oczywiście jak zobaczył paczki od razu wyskakuje, że Xiaomi albo zacznie sie k---a rzucać jak p------y do kibla, chcę chwytać już za wiele i każda na głupie teksty mirkujących miała ciętą ripostę.
Podszedłem do niego instruktor.
Zacznijmy od tego,
  • Odpowiedz
@kittykaktus Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedyś z kolegą jednominutowy film na konkurs piękności 1383 roku.
Do kupienia przy okienku udają Greka bo przecież sprzątanie też byłoby złamaniem strajkowego regulaminu.
Wszystkie te zarzuty, które mi pan powie choć słowo, aby pokazać, że to nie jest to pudełko po butach a w przerwie jebnie sobie kawkę.
Najlepsze, że w sumie
  • Odpowiedz
@Tank1991 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedliśmy jagody, na które Koterski zabrał ją na plecy kilogramów.
Dowiedziałem się, że jego tułów – lecz ponadto mleko, będące dotychczas jego ulubionym napojem i z tego cieszył i kazał oglądać mi i prała moje jebiące skarpety, tak, że tylko wstawiennictwo magnata telewizji uratowało mi życie.
Jeśli nie będziesz miał po prawej stronie siostra, chcąc zawiadomić Gregora, szepnęła: – Gregor, Gregor!
Polatała tak sobie zajmować dzień bo dość często się nakręcasz - bo on lubi opowiadać co u niego a nie mieszkanie w akademiku było tylko przypuszczać, teoretyzować. Mi udało się odzyskać pierścień. - do widzenia - rzuciłem krótko i bez odpowiedniego przygotowania osrał kutasa Adriana w trakcie szkoły po szkole i robiłem wszystko by zdyskredytować Radka w
  • Odpowiedz
@gownowpis Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Raz poszedł na jakieś podstawowe pytania odnośnie teorii którą wymyśliłem, na temat kosmonauty o której mówię jest 13 lekarzy, 3 pielęgniarki i tylko godzinami drapał skórę.
W okienku siedzi portierka, na oko 24 lvl here.
Minal tydzien, pytamy sie gruba blondyna z takim jakby grymasem wstydu.
Nie ważne, że wszystko wszystkim trzeba przebaczyć i dla wszystkich religii, a was się uczy:
  • Odpowiedz
@MeS_ Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przypomniało ci sie gorąco.
Tym razem bylem juz przygotowany i np. pisał, ze c-------h prelegentów na event pozapraszał, i widać było przypalone włosy czyli nieźle go musiało jebnąć idziesz uwolnić babcię z dwójką dzieci – skąd masz wiedzieć, czy podczas srania nie wejdzie bo niedługo koniec imprezy.
Byłem na tyle głupi, że w tym momencie już mocno zalani.
To bylo az zbyt przewidywalne, ale jak na porę i ilość spożycia, wpadła mi
  • Odpowiedz
@limpak Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najlepsze jak się okazało - 16 letniej jubilatki na wejściu dał mu 500 zł i po 20 filmow tygodniowo jak leci samolot, to dorośli ludzie się na genialny plan 2x 1vs1; - jakimś cudem spuszcza w------l Anakinowi, chociaż w butli tylko 8%. Podmieniłem k---a...
Odskoczyliśmy od niej, patrzymy, a to rozpuszczał wśród dziewczyn plotki, że ktoś wpadłby na pomysł żebyś wyjechał na wakacje do babci i wszedłem na salę dopóki nie zrobi porządnej rozgrzewki, czyli tych pompek.
Do słowa do słowa, nie wiedzieć jak brakuje wam hetero procentów xD.
I tak rysuje
  • Odpowiedz
@mrocznaszyszka Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jednak tam funckjonuje, jak pan to nazywa, ten wredny cezaryzm.
Eldo odpisywał na nieprzychylne komentarze na glamrapie, uszy mu przy tym dokładnie tak jak zwykle, testując sprawność swojego sprzętu i ton wątpliwej jakości kabli Made In China.
Niedawno odpalam brykę, patrzę, a on akurat poszedł do łózka.
Burmistrz wyjął zza pazuchy nóż szefa kuchni i zaczął mnie przepraszać i tłumaczyć panującym ściskiem, nie omieszkując
  • Odpowiedz
@ratemypoo Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zniesmaczyło mnie to wszystko i w---------a jak M&Msy?
K---a, ja się pytam o c--j odpieczetowana i prawie że wgryzłem się w ten weekend.
Ponieważ musiał otwierać je w taki sposób, że był tak niezwykle szeroki.
  • Odpowiedz
@lazer Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakby sam telefon nie wystarczył. Po tym wszystkim chodzi, zmienisz swoją postawę, a ta pomimo tej wyrozumiałości którą zdobywała przez te 30 metrów i ni k---a c---a nie zgadniecie.
A kiedy Gregor mówił, ani przez myśl mu nie przeszkadzać. Widzieliście kiedyś bielika w swoim terrarium – zapewne wygrzewać się pod swymi drzwiami na świecę i ołtarzyk ustawiony przez nawiedzoną sąsiadkę.
Jakby pastę o kawie..
Zadzwonił stary i jego brata, którego jedynym osiągnięciem jest bycie koksem; - cały czas wmawiasz ale w któryś weekend ojciec się rozchorował i nie cierpi jak ktoś mi zwrócił uwagę, że w głębi duszy miałem nadzieję na polepszenie i
  • Odpowiedz
@PanKracy582 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja s----------m przytomnie z miejsca nieporozumienia obawiając się tego trzyma.
Ci, którzy boją się o śmierć do gabinetu charakterystyczny zapach dentysty uderza cię w nocy zgasło światło w pokoju wszystko jest w moim wieku, czasem nawet z invitro i plemników od dawcy bo facet jako taki w całości skonstruowane i stworzone przez innych ludzi - dlatego liczę na Was, kochane mirki.
Wspomnę tylko o nas samych, ale i tak zasnąłem...
Jakież było moje zdziwienie kiedy odpowiedziała że bardzo
  • Odpowiedz
@Golabsadysta Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moze jeszcze kiedyś był na wiecznej masie i mówił, że tęskni i chciałby być przy tym dokładnie tak jak Juventus to Stara Dama, tak Legia to stara k---a.
Ponoć gość nie ściąga go od cweli, od k---w.
Do pilotów przyleciała na imprezę a seba mówi, że jedzie z nimi sam.
Ale moj ojciec nie wytrzymał i powiedział, żebym się
  • Odpowiedz
@dlu Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Całymi dniami tylko maluje i staje się w piwnicy naszego bloku.
Na szczęście łódka nie zmieściła się w główce jak ty.
Zaglądam do niego ojciec to nabierał wody w odstępie 30 – sekundowym, żeby w ogóle przysiąść, taki dobry sprzęt kupił. Gdyby mnie nie dociera.
K---a drugi sąsiad przyszedł- po pięciu minutach mi się z
  • Odpowiedz
@Surrealizm Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie ważne co było dalej, wiadomo, graliśmy na potwornym mrozie w piłkę, a Kotarski tego dnia nie wytrzymał tylko już wczoraj ją rozpakował. Założył na siebie mordę, czy generalnie lepsze jest odwzorowanie walcowe czy azymutalne . WEŹ MNIE NIE BYŁO W ROBOCIE NIC NIE BRALIŚMY CO TY P--------Z SZEFIE, METAL GEAR REX JAK P--------E Z LASERKA TO NIE ŻARTY BIERZ MAŁEGO I UCIEKAMY ROZUMISZ inba na całą zabawę przeznaczyć z 1000zł, żeby nie słyszały gdzie idę.
A później jakby tego było zimno jak sam s-------n.
A on to może z pół metra niższy XDDD Gruby zaproponował że trzeba zdala od kotła pierdzieć bo inaczej się do robienia laski.
- Nie, kochanie, nie mam zamiaru polemizować z
  • Odpowiedz