Wpis z mikrobloga

@rezydenttomek: who kers, telefon, zegarek to tylko narzędzie, na ktore dzisiaj stać każdego, to nie jest żaden dowód na bycie elitą czy nie wiem co chciał przekazać w ten sposób

ja rozumiem 200 lat temu, jak ktoś potrafił odczytać godzinę z zegarka to rispekt, ale teraz... wieksze wrażenie robia ludzie ktorzy nie musza uzywac zegarka bo to swiat sie do nich dostosowuje ani oni to deadlajnów
@heliodorgi: Patrz, informatyk 15 k na rękę, iq 150, auto, zegarek. Z drugiej strony Karyna, iq 120, wie że faceta da się ciągnąć po kieszeni, obliczy sobie, że trochę się nim pobawi, cipka nie jest z mydła, seks to zabawa, a co jej to jej. I kto tu jest cwańszy. Najgorsze że musi za tym biegać mając nie wiadomo ile chajsu, ale taka cena za bycie bogatym informatykiem. Zawód ani interesujący
@heliodorgi: Zawód jak zawód, ale z tą władzą to trochę przesadził. Żaden z niego król i laski to wyczują nawet wchodząc na profil widząc w opisie informatyk. Ja na szczęście nie posuwam się do desperacujnego poszukiwania laski przez internet.