Wpis z mikrobloga

Mirki, miraski. Proszę Was o pomoc. Czy macie jakieś ciekawe pomysły na oświadczyny? Budżetowo może być trochę więcej, hotele i takie tam wchodzą w grę, ale najlepiej z minimalnym udziałem innych ludzi. Każdego kto pomoże zaproszę na weselę i zrobię moim świadkiem i chrzestnym moich dzieci i #!$%@? dzieci moich dzieci. #slub #oswiadczyny #wesele #pytanie
  • 8
@perpeper: zawsze mozesz dac najpierw pierscionek z automatu za złotowkę :P a potem oryginalny (najlepiej, jesli będzie identyczny - czyli zrobiony na wzór).
Ja jestem fanką naturalności i prostoty. Czyli jakiś spacer po lesie, ładne widoki, miła atmosfera.

Jesli chcesz wypad - nie wiem, skad jestes... W Polsce, na Pogórzu Kaczackim mamy wygasły wulkan, Ostrzycę Proboszczowską, a u jego podnoza chyba nadleśnictwo przygotowało taki zakątek do grillowania/ogniska.
Mozesz ją tam
@perpeper: pomyśl co najbardziej lubi dziewczyna - jednej marzy się wycieczka za granicę na weekend pod wielką kratownicę z wszystkimi tymi romantycznymi miejskimi dodatkami, innej wschód słońca na zadupiu (nawet jeśli tego wschodu nie będzie widać, bo mgła zakryje wszystko), a innej śniadanie w domu w swojej starej, ulubionej piżamie.