Wpis z mikrobloga

@LordOfTheBananas: tzn miałem do czynienia już z pascalem w szkole :) i c++ musnąłem. Także generalnie wiem o co w tym chodzi. Tylko czy do użycia java script przy budowie aplikacji www jest konieczna dobra znajomość matematyki ? Sorki za głupie pytanie.
Tylko czy do użycia java script przy budowie aplikacji www jest konieczna dobra znajomość matematyki ?


@Amelek: Nie jest, musisz umieć po prostu logicznie myśleć, javascript ma wiele cech wspólnych z c++ (ale mocno uproszczonych) więc jeśli "liznąłeś" wcześniej ten język to myślę że dasz radę ogarnąć js w 3 miesiące. Wszystko zależy od tego ile czasu jesteś w stanie poświęcić na naukę.
@CiekawskiJ: a co to Ciebie obchodzi. Moje pytanie było grzeczna czego się czepiasz. Jak jesteś mądrzejszy i znasz kilka języków programowania i masz większą wiedzą to ciesz sie. Ja zapytałem o poradę a Ty zachowałeś się jak ćwok.
@Amelek ucz się javy bez wersji script. Bo jak się zaczniesz uczyć javy script to będziesz miał węższy zakres umiętności niż javy w wersji bez script . Jak sama nazwa wskazuje script określa że java korzysta tylko z funkcji scriptowych czyli jest tego mniej.