Wpis z mikrobloga

@Smookie:

to prawie jak w Jolce Budki Suflera:

'Z autobusem Arabów zdradziła go'

A tak naprawdę było 'z autobusem Marabu zdradziła go' - Marab w latach 80' to była firma, która organizowała wycieczki na zachód ;)

Tak naprawdę to nie. Tam jest autobus
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia @Valg @Dr_Manhattan @AliShaheedMuhammad @agaciksa i inne dzieciaczki.

Chodzi o to, że z miejscowością Kłaj dawniej tworzono dowcipy. Nie wiem do czego to można porównać, coś jak kawały o Wąchocku. Teraz Warszawka śmieje się z Radomia, inni z Sosnowca. Dawniej w Małopolsce śmiano się z Kłaja.

W okresie Polski Ludowej los nie do pozazdroszczenia przypadał w udziale całkiem prężnym, ale położonym nieopodal lokalnych potęg, miejscowościom. I tak
  • Odpowiedz
@Dutch: Znałam dziewczynę, która sądziła, że tam jest "z autobusem na Raków" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ja z kolei uparcie twierdzę, że w piosence o wydłubanym misiu jest fragment o gumkach z metalu. Metalowych prezerwatywach. How fun.

  • Odpowiedz
@bamalisowa:

Znałam dziewczynę, która sądziła, że tam jest "z autobusem na Raków" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co człowiek, to interpretacja. Strollował nas wszystkich Andrzejczak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja z kolei uparcie twierdzę, że w piosence o wydłubanym misiu jest fragment o gumkach z metalu. Metalowych prezerwatywach. How fun.

Ale że miłość to nie pluszowy miś (ani kwiaty)? Czy że białego misiaaa
  • Odpowiedz
@Dutch: Wydłubałaś sianko z naszego misia

I Iza, która stała na środku sali gimnastycznej, miała dwa kucyki, sukienkę w groszki i dłubała watę z misia.

Podczas apelu. Z okazji pierwszego dnia wiosny.
  • Odpowiedz