Wpis z mikrobloga

W-----a mnie, to całe jęczenie kobiet o prawo do aborcji na życzenie.
1. Nie ma tam słowa o tym, że potencjalny ojciec dziecka też powinien podejmować decyzje
2. Że nikt nie myśli o zabezpieczaniu się. Jeżeli nie chcesz mieć dziecka, to
a) zabezpieczajcie się
b) nie sypiajcie z randomami, to nie będzie problemu "Olaboga, kto jest ojcem dziecka" albo "On się nie nadaje na ojca"
3) Nie przejmują się, że zabijają dzieci, a przejmują się wycinaniem drzew z prywatnej posesji j-----e.jpg

#bekazlewactwa #logikalewakow #logikarozowychpaskow
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 21
@Badmanek na kociej grupie na fb kiedyś laska ze znakiem czarnego protestu na profilowym oburzała się, JAK MOŻNA PRZEPROWADZAC STERYLIZACJE ABORCYJNE. Przecież te małe koteczki, slodkie małe koteczki, znalazlyby dom
Ale hurr durr moje cialo moja decyzja, chce móc wyciąć tego pasożyta XD
  • Odpowiedz
@Duze_p--o: Oświeć mnie, bo Jak oglądam transmisje z marszów itp., to zawsze słyszę "Walczymy o prawo do aborcji na życzenie", lub "Moje ciało i mogę robić to, co chce"
  • Odpowiedz
a z tego co napisałeś w pierwszym komentarzu, to znasz odpowiedz.


@Badmanek: k---a kolejny nawiedzony się trafił. Nie, nie wiem co ci we łbie siedzi.
np ostatnia awantura była o pigułkę "dzień po" a nie o aborcję
  • Odpowiedz
@Badmanek: > Sterylizacja mężczyzn i kobiet
najlepsza metoda antykoncepcji

Domaciczna wkładka antykoncepcyjna (domaciczna wkładka hormonalna)

spoko sprawa a kobieta niech sie meczy ewentualnymi wadami ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@EugeniuszGeniusz: Dlaczego? Rozumiem, że kobieta przechodzi przez ciąże, a następnie przez poród. Jednak mam obiekcje

Jeżeli mężczyzna nie chce dziecka, to po porodzie płaci alimenty prawda? Nie ma możliwości zdecydowania się na aborcje, ani prawną, jeżeli kobieta chce dziecko, ani nie może zmusić kobiety do aborcji
  • Odpowiedz
@ElDoKaNaWoLnO: Oczywiście, że s--s powinien być przemyślany.
Nie napisałem, że wszystkie metody są super. Zapytałeś mnie, jak można się zabezpieczać, to podrzuciłem ci link. Aborcja i pigułki wczesnoporonne też nie są super bezpieczne dla zdrowia
  • Odpowiedz
@Badmanek: juz widze jak ktos te pigłuki nawet 2 razy w miesiacu lyka.
Aborcja to pójście na łatwiznę ale c--j nie moje sumienie wiec mi tam rybka.
Społeczeństwo to i tak bydło liczy się tylko karta z debetem, balet r------o i żarcie.
  • Odpowiedz
@ElDoKaNaWoLnO: Oczywiście, że nie Twoja sprawa.
Co jednak, kiedy taka sytuacja dotknie Ciebie osobiście. Czy chcesz, jako ojciec być pozbawionym decyzyjności o tym, czy Twoje dziecko się urodzi, czy też nie?
  • Odpowiedz