Wpis z mikrobloga

Do tej pory mnie zastanawia czy rzeczywiście tak bezrefleksyjne społeczeństwo mamy w PL, że wystarczy 2 lata żeby zapomniało co się działo przez I lat rządów PO. Nie robię tu agitki. Było chałowo i jest chałowo... ale od kilku dni mamy jakiś nalot #60groszyzawpis chyba albo wykopki może rozum odebrało. Tusk najlepszym premierem? Sikorski najlepszym MON? I jeszcze potem pani Ewka??? Na prawdę tego nie pamiętacie jak oni zmieniali zdanie i obiecywali no zero imigrantów a potem po cichu zgadzali się na wszystko? Byli przedłużeniem władzy Merkel w Polsce? Dzielenie Polski, wprowadzanie podziałów, płacenie za trolli pod krzyżem czy podpalenie budki ambasady FR? Zero akcji wobec mord stream? Olewanie podpisów rodziców o 6ciolatki w szkołach?

Nie ma odcieni szarości. Jest tylko "oni są źli a my jesteśmy dobrzy". Ja rozumiem że tak mówią politycy ale dlaczego wyborcy też tak uważają?

Ludzie, ja chcę wierzyć że to wszystko są multikonta płatnych trolli. Bo inaczej jesteśmy zgubieni, skazani na alteracje pomiędzy najgorszą centrolewicową partią ever a najgorszą narodowosocjalistyczną partią ever. Dopóki tak będzie nic się nie zmieni.

#bekazpisu #bekazpo #neuropa #4konserwy #polityka
  • 169
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@steemm nie byli walki z TK bo po co jak mieli tam zdecydowaną większość? Było takie samo rozdawnictwo jak teraz. A tekst o tym że nie było nowych podatków to już nie wiem jak skomentować. Podatek VAT, mówi to cos Panu? TVP to było dno, pis tylko trochę głębiej pokopał. Już nie wybielajcie tak tego rudego i po. Takie samo g---o jak pis. Niczym się nie różnią.
  • Odpowiedz
Ludzie, ja chcę wierzyć że to wszystko są multikonta płatnych trolli. Bo inaczej jesteśmy zgubieni, skazani na alteracje pomiędzy najgorszą centrolewicową partią ever a najgorszą narodowosocjalistyczną partią ever. Dopóki tak będzie nic się nie zmieni.


@etimeel: Zauważ, że ten nalot jest robiony non stop przez te same osoby ( tzn znaleziska)
  • Odpowiedz
za po nie było walki z tk, sądami, Unią, rozdawnictwa kasy, wprowadzania nowych podatków, takiego kolesiostwa, tvp miała jakiś poziom, a propaganda sukcesu nie przypominała kroniki filmowej z prl


@steemm: Jak nie jak tak. Kto zaczął cyrk z TK? Afera z sędziami na telefon już zapomniana? 23 nowe podatki wprowadzone też nie pamiętasz? Kolesiostwa nie było a dyrektorami po spółkach byli 26 latkowei z rocznym stażem ( likedin) i z
  • Odpowiedz
za po nie było walki z tk, sądami, Unią, rozdawnictwa kasy, wprowadzania nowych podatków, takiego kolesiostwa, tvp miała jakiś poziom, a propaganda sukcesu nie przypominała kroniki filmowej z prl


@steemm: chyba się z choinki urwałeś że takie bzdury wypisujesz i jeszcze dostajesz za to plusy... Nie było walki z tk bo była próba jego zawłaszczenia, nie było walki z sądami bo sędziowie byli na telefon, nie było walki z Unią
  • Odpowiedz
rozdawnictwa kasy, wprowadzania nowych podatków, takiego kolesiostwa, tvp miała jakiś poziom, a propaganda sukcesu nie przypominała kroniki filmowej z prl


@steemm: to wszystko mialo miejsce rowniez za PO
  • Odpowiedz
za po nie było (...) rozdawnictwa kasy, wprowadzania nowych podatków, takiego kolesiostwa, tvp miała jakiś poziom (...)


@steemm: buhahahahahahahahahahahahahaha :D
  • Odpowiedz
@etimeel pamiętam rządy PO, pamiętam też pierwsze rządy PiS.

Za PO było tysiąc razy lepiej i normalnej, a politycy trzymali jako taki poziom. Nie było atmosfery polowania na czarownice, szukania wrogów ojczyzny, ograniczania dojście do ekspresji swoich poglądów w mediach publicznych.

Nie było socjalizmu i rozdawnictwa na taką skalę i nikt mi nie chciał p-------c większych podatków.
  • Odpowiedz