Wpis z mikrobloga

Do tej pory mnie zastanawia czy rzeczywiście tak bezrefleksyjne społeczeństwo mamy w PL, że wystarczy 2 lata żeby zapomniało co się działo przez I lat rządów PO. Nie robię tu agitki. Było chałowo i jest chałowo... ale od kilku dni mamy jakiś nalot #60groszyzawpis chyba albo wykopki może rozum odebrało. Tusk najlepszym premierem? Sikorski najlepszym MON? I jeszcze potem pani Ewka??? Na prawdę tego nie pamiętacie jak oni zmieniali zdanie i obiecywali no zero imigrantów a potem po cichu zgadzali się na wszystko? Byli przedłużeniem władzy Merkel w Polsce? Dzielenie Polski, wprowadzanie podziałów, płacenie za trolli pod krzyżem czy podpalenie budki ambasady FR? Zero akcji wobec mord stream? Olewanie podpisów rodziców o 6ciolatki w szkołach?

Nie ma odcieni szarości. Jest tylko "oni są źli a my jesteśmy dobrzy". Ja rozumiem że tak mówią politycy ale dlaczego wyborcy też tak uważają?

Ludzie, ja chcę wierzyć że to wszystko są multikonta płatnych trolli. Bo inaczej jesteśmy zgubieni, skazani na alteracje pomiędzy najgorszą centrolewicową partią ever a najgorszą narodowosocjalistyczną partią ever. Dopóki tak będzie nic się nie zmieni.

#bekazpisu #bekazpo #neuropa #4konserwy #polityka
  • 169
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

za po nie było walki z tk, sądami, Unią, rozdawnictwa kasy, wprowadzania nowych podatków, takiego kolesiostwa, tvp miała jakiś poziom, a propaganda sukcesu nie przypominała kroniki filmowej z prl


@steemm: W------------e w końcu z tym trollingiem na żenującym poziomie. PiS to g---o, ale PO to było takie same g---o jak nie większe. Może jeszcze za PO nie było żadnych afer? Dobrze, że wyleciałem z tego kraju już dawno, bo musiał
  • Odpowiedz
@steemm: Wybiórcza prawda, a i tak nie do końca prawdziwa. To o czym mówisz w żaden sposób nie motywuje wdepnięcia drugi raz w te same g---o, mimo że trochę mniej śmierdzące niż obecne. Popularność twojej opinii tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że komuna zniszczyła nasz naród nieodwracalnie.
  • Odpowiedz
@Dzonzi: > > W tym miejscu, kiedy tylko mowa o tych sprawach, najczęściej pada pytanie o personalia: no to kto, proszę pana, niby miałby zostać tym królem? Otóż rutynowo odpowiadam, że nie mam pojęcia. Jeśli nawet przyszedł już gdzieś na świat, to przecież, jak przypuszczam, niczego nawet nie przeczuwa – jak król Artur, który sam nie wie, że jest królem, póki ku własnemu zdumieniu a podziwowi zebranych nie wyciągnie miecza
  • Odpowiedz
@rossoneri: Monarchia to ruletka. Trafi się zły król i na lata obywatele mają przerąbane.

To, że Polacy lubią system wodzowski to tylko świadczy, że jeszcze demokracji się nie nauczyli, ale kiedy mieli to zrobić, skoro tyle czasu komunizmu. Powoli się uczą, powstaje coraz więcej oddolnych inicjatyw. Albo się nauczymy współpracować ze sobą i wybierać mądrze, albo nas przejmą Niemcy i nas wezmą za mordę, co jak widzę, pochwalasz. ( ͡
  • Odpowiedz
@etimeel: Mam te same przemyślenia, myślę że ktoś ostro pompuje kasę na 60groszyzawpis + idioci którzy robią to za darmo, zupełnie jak kod. Gościu który zanurzał Polskę w coraz głębszym bagnie neokolonializmu bohaterem narodowym.
  • Odpowiedz
  • 0
Media wmawiaja tylko 2opcje po nowoczesna albo pis .dlatego nic sie nie zmieni nadal beda kradli !sa inne opcje oczywiscie nie oszolom korwin czy komuchy z razem .myslcie samodzielnie nie jak tvp czy tvn
  • Odpowiedz
Przypomnialo mi sie jak caly stadion wygwizdal Her TuSSka


@Deepmind: Tylko, ze to wideo z rzekomo wygwizdanym Tuskiem było zmanipulowane i gwizdy są nałożone z innego filmu. Na oryginalnym materiale gwizdów prawie nie słychać i nawet dziennikarze potem nie bardzo wiedzieli, który to był moment.
  • Odpowiedz