Wpis z mikrobloga

Do tej pory mnie zastanawia czy rzeczywiście tak bezrefleksyjne społeczeństwo mamy w PL, że wystarczy 2 lata żeby zapomniało co się działo przez I lat rządów PO. Nie robię tu agitki. Było chałowo i jest chałowo... ale od kilku dni mamy jakiś nalot #60groszyzawpis chyba albo wykopki może rozum odebrało. Tusk najlepszym premierem? Sikorski najlepszym MON? I jeszcze potem pani Ewka??? Na prawdę tego nie pamiętacie jak oni zmieniali zdanie i obiecywali no zero imigrantów a potem po cichu zgadzali się na wszystko? Byli przedłużeniem władzy Merkel w Polsce? Dzielenie Polski, wprowadzanie podziałów, płacenie za trolli pod krzyżem czy podpalenie budki ambasady FR? Zero akcji wobec mord stream? Olewanie podpisów rodziców o 6ciolatki w szkołach?

Nie ma odcieni szarości. Jest tylko "oni są źli a my jesteśmy dobrzy". Ja rozumiem że tak mówią politycy ale dlaczego wyborcy też tak uważają?

Ludzie, ja chcę wierzyć że to wszystko są multikonta płatnych trolli. Bo inaczej jesteśmy zgubieni, skazani na alteracje pomiędzy najgorszą centrolewicową partią ever a najgorszą narodowosocjalistyczną partią ever. Dopóki tak będzie nic się nie zmieni.

#bekazpisu #bekazpo #neuropa #4konserwy #polityka
  • 169
  • Odpowiedz
za po nie było walki z tk, sądami, Unią, rozdawnictwa kasy, wprowadzania nowych podatków, takiego kolesiostwa, tvp miała jakiś poziom, a propaganda sukcesu nie przypominała kroniki filmowej z prl


@steemm: Wyobraź sobie że zostajesz dyrektorem w wielkiej fabryce - wybrał cię zarząd. Twój poprzednik, został zdegradowany za oszustwa, pazerność i kpienie z zarządu. Wyobraź sobie również że wszyscy podlegli ci menedżerowie którymi zarządzasz i od których zależą wyniki twojej pracy,
  • Odpowiedz
@etimeel: wiesz dlaczego jest nalot propagandzistów? Wybór tuska jest jedynym "sukcesem" "opozycji" od półtora roku. Sukcesem na który nie mieli wpływu i sukcesem który nie ma żadnego znaczenia. Ale! Teraz jest jedyna szansa żeby podbić sobie statystyki bo PiSowi "podwinęła się noga". Więc trują i będą truć tak długo że przekonają osoby mająca średnie czy niskie pojęcie o sytuacji politycznej.
  • Odpowiedz
@etimeel: Tusk z Sikorskim przynajmniej nam nie robili wstydu, tak jak to miało miejsce na ostatnim szczycie - pojechała baba i wszystkim premierom groziła, że przy wyborze Tuska nie podpisze konkluzji. Kiedy została przegłosowana 27:1, cała partia twierdzi, że to nie jest wybór demokratyczny. Szydło wraca do kraju i otrzymuje kwiaty z pompą, bo "broniła polskiej sprawy". A to wszystko dlatego, że Kaczyński Tuska nie znosi. Taką małostkowość i przedszkolne
  • Odpowiedz
co się działo przez I lat rządów PO


@etimeel:

A co takiego się działo, co mogłoby się chociaż w małej części równać do tego, co #!$%@? się obecnie ?

Jeśli to nie bait, to jesteś politycznym dyletantem i masz niewłaściwą ocenę tego, co się obecnie dzieje w naszym kraju
  • Odpowiedz
@etimeel:

Powinieneś podkreślić dlaczego głównie PIS wygrał. Przez kryzys imigracyjny, bo gdyby nie oni, to mieli byśmy w tym kraju to samo co na zachodzie (tłumy inżynierów, programistów i lekarzy) O aferach PO też jakoś mało kto pamięta... o szczuciu narodu polskiego o wmawianiu Polakom jacy to my zawsze ujowi jesteśmy i nie nadajemy się na nic innego jak na lokaja w przedsięwzięciu IV Reich. Czy teraz jest lepiej? Jak dla mnie wpadliśmy po prostu w drugą skrajność + zapędy socjalistów.

Ja nie wiem kto wam płaci ale zauważyłem w uj kont bordo które piszą ahh uhh te PO a spróbuj skrytykować to ty PIS-owcu ebany i Cię zaszczują. Serio skąd wy się bierzecie? Nagle was po 2 latach rządów olśniło? Ospen stąpił na "prawaków" czy
  • Odpowiedz
@steemm: Walke z TK zapoczątkowało PO, nie ma tu czy PiS ją kontynuuje czy nie. PO jest tak samo winne i posłów obu partii należy przykładnie ukarać. Konstytucja została złamana przez oba partie i za to należy karać.

wprowadzania nowych podatków

którą już mamy rocznice 3-letniego podniesienie Vatu? jaka jest istotna różnica pomiędzy dodaniem nowego podatku, a zwiększeniem istniejących w kontekście Twojej wypowiedzi?

tvp miała
  • Odpowiedz
Sikorski najlepszym MON?


@etimeel: Nie ma to jak konstruktywna krytyka. Już jesteście pisowcy w takiej desperacji że nie dbacie o żadne fakty i konkrety, tylko ten autystyczny screeching "aaaa ośmiorniczki" "uuuu podpalił budkę prowokował pod krzyżem" "łeeee policja w redakcji Wprost".
To już koniec, twój pis jest na samym dnie upokorzenia, nawet nie można o nich powiedzieć, że to najgorszy rząd po 1989 roku, bo niektóre rządy za PRL były
  • Odpowiedz
rozdawnictwa kasy, wprowadzania nowych podatków, takiego kolesiostwa, tvp miała jakiś poziom, a propaganda sukcesu nie przypominała kroniki filmowej z prl


@steemm: O kuźwa, wymieniłeś prawie wszystko co właśnie MIAŁO miejsce. Boże jaka propaganda, weź się schowaj xD

Było:
- rozdawnictwo kasy (wręcz #!$%@?
  • Odpowiedz
@etimeel: Teraz bedzie prawdziwa incepcja. Jak musiało być złe za Tuska, ze ludzie wybrali Kaczyńskiego. Ale jak musi być złe za kaczynskiego ze ludzie chcą powrotu Tuska?
  • Odpowiedz
Tusk z Sikorskim przynajmniej nam nie robili wstydu


@Maglev: Ależ jakie to ma znaczenie? I dlaczego po dżentelmeńsku pomijasz "zasługi" Bronisława Komorowskiegona arenie międzynarodowej i krajowej?
Nie ma żadnej różnicy, naprawdę. Obydwa obozy były i są szkodliwe.
  • Odpowiedz
@etimeel: jestem dokładnie tego samego zdania. Niestety fanboje zarówno jednej jak i drugiej strony na takie słowa dostają spięcia w mózgu i wracają do pierwotnych ustawień. Ci ludzie są tak skrzywieni, że nie ma dla nich ratunku.
  • Odpowiedz
@marcin-: doczytałem Twój drugi komentarz. Widzę, że należysz do grupy, która krytykę obydwu stron przyjmuje za agitację na rzecz /tu wstaw "opozycji", jeżeli utożsamiasz się z PiSem, lub "kaczystów", jeżeli popierasz opozycję/.

Bardzo, bardzo to przykre
  • Odpowiedz
@Maglev: to fakt, że mieli więcej "ogłady". Wydaje mi się, że jednak zbyt dużą wagę przywiązujesz do tworzenia ładnego frontu w dyplomacji. Tam są zbyt doświadczeni gracze, żeby kierować się wpadkami wizerunkowymi innych przy ich ocenie.
Spytam może tak: czy rzeczywiście tak bardzo zdziwiłoby Cię, gdybyś się dowiedział, że w sam dzień wyborów Tuska Kaczyński spotkał się z przedstawicielami Węgier i Słowacji i omawiali jakieś wspólne interesy, w najlepszej komitywie?
  • Odpowiedz