Wpis z mikrobloga

Do tej pory mnie zastanawia czy rzeczywiście tak bezrefleksyjne społeczeństwo mamy w PL, że wystarczy 2 lata żeby zapomniało co się działo przez I lat rządów PO. Nie robię tu agitki. Było chałowo i jest chałowo... ale od kilku dni mamy jakiś nalot #60groszyzawpis chyba albo wykopki może rozum odebrało. Tusk najlepszym premierem? Sikorski najlepszym MON? I jeszcze potem pani Ewka??? Na prawdę tego nie pamiętacie jak oni zmieniali zdanie i obiecywali no zero imigrantów a potem po cichu zgadzali się na wszystko? Byli przedłużeniem władzy Merkel w Polsce? Dzielenie Polski, wprowadzanie podziałów, płacenie za trolli pod krzyżem czy podpalenie budki ambasady FR? Zero akcji wobec mord stream? Olewanie podpisów rodziców o 6ciolatki w szkołach?

Nie ma odcieni szarości. Jest tylko "oni są źli a my jesteśmy dobrzy". Ja rozumiem że tak mówią politycy ale dlaczego wyborcy też tak uważają?

Ludzie, ja chcę wierzyć że to wszystko są multikonta płatnych trolli. Bo inaczej jesteśmy zgubieni, skazani na alteracje pomiędzy najgorszą centrolewicową partią ever a najgorszą narodowosocjalistyczną partią ever. Dopóki tak będzie nic się nie zmieni.

#bekazpisu #bekazpo #neuropa #4konserwy #polityka
  • 169
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@etimeel: Przecież to właśnie przez c-----e rządy PO rządzi teraz PiS. Do całej listy afer i dziadostwa można dopisać doprowadzenie do władzy PiS jako deser i puentę.
  • Odpowiedz
@pawelmikolajczyk313: Co za koncert autystycznego skrzeczenia. Współczuję, bycie pisiorem to ciężkie doświadczenie dla psychiki, każdy kontakt z rzeczywistością jest bolesnym doświadczeniem, które trzeba od razu zagłuszyć powtarzaniem wyuczonej mantry azapeło
  • Odpowiedz
tvp miała jakiś poziom, a propaganda sukcesu nie przypominała kroniki filmowej z prl


@steemm: owszem nie było tak chamskiej agitki, ale nie oszukujmy się, program Lewickiej do obiektywnych też nie należał... nie wspomnę o zapraszaniu gości tylko z tej strony z którymi się zgadzamy.

Teraz przyszła prawa strona i robi po swojemu, za jakiś czas przyjdzie lewa strona i też zrobi po swojemu. Nie mówię że to jest dobre, ale
  • Odpowiedz
@steemm: Ludzie od dawna narzekali na sędziów, którzy sami siebie nazywają kastą, więc to dobrze, że jest walka z tk i sądami. Walka z unią? To po prostu wymiana zdań, na wszystko mamy się zgadzać jak idioci? Jakby tak było to mielibyśmy dzisiaj problem śniadych imigrantów, nie przyjęliśmy ich i Austriackie media (gazety) robiły nagonkę na Polskę jaka to zła nie jest - po krótkim czasie sami zaczęli narzekać i
  • Odpowiedz
@etimeel: To są multi-konta płatnych troli, nie ma szans, żeby aż taka liczba ludzi była jak chorągiewka i miała aż tak głęboką demencję. Kapitał takich osobników jak Soros czy kapitał zagraniczny (patrz USA/Niemcy) jest niemal że nieskończony, po ostatnio przegranych wyborach nauczyli się, że trzeba walczyć o każdego wyborcę a internet już przed poprzednimi wyborami nazywany był drugim/trzecim obiegiem.
  • Odpowiedz
@etimeel: zresztą zauważ jak np. reaguje na Twoją wypowiedź @Pliskin - od razu zarzucanie Ci działania na rzecz PiS generalnie sugerowania, że jesteś od siania propagandy - oni tylko obrażać potrafią i malować w swoich makówkach swój światopogląd, pamięć? ulotna, maksymalnie pół roku wstecz...
  • Odpowiedz
@etimeel: Tak, ja krytykowałem PO i jak spojrzę wstecz to często za rzeczy mało istotne i nie tak często. Teraz, kiedy rządzi PiS dopiero zobaczyłem, jak tragiczny może być rząd i doceniam tę względną stabilność za czasów PO.
  • Odpowiedz
@etimeel: ja swego czasu też byłem wiernym hejterem peło, po 8 latach chciałem jakiejkolwiek zmiany i wtedy nawet PiS wydawał mi się ciekawszą alternatywą, choć odstraszał mnie ich flagowy program 500+, ale teraz już wiem, że nie miałem racji. Wybieramy tak naprawdę między różnym złem - mniejszym lub większym i szczerze, PO wydaje mi się w tym wszystkim złem najmniejszym. Tęsknie już za czasami, kiedy wielkimi aferami były ośmiorniczki Sikorskiego,
  • Odpowiedz
owszem nie było tak chamskiej agitki, ale nie oszukujmy się, program Lewickiej do obiektywnych też nie należał... nie wspomnę o zapraszaniu gości tylko z tej strony z którymi się zgadzamy.


@gangsteris: programy publicystyczne zawsze będą skręcały w stronę prowadzącego niestety, ale k---a żeby wiadomości wzorowały się na dzienniku telewizyjnym i narracji jak k---a za prl?
  • Odpowiedz
@etimeel: to co piszesz to 100% racja, to co przeczytasz pod tym postem to 100% s----------a ludzi o których pisałeś. Nie tylko ty zauważasz ten problem, pisałem o tym samym kilka dni temu. To w większości nie są trolle tylko muchy które lecą do gówna bo je po prostu lubią. A przesłanie ironicznego powiedzenia "miliony much nie mogą się mylić" myślę że rozumiesz. Gdyby ci ludzie nie byli tacy jak
  • Odpowiedz