Wpis z mikrobloga

Do tej pory mnie zastanawia czy rzeczywiście tak bezrefleksyjne społeczeństwo mamy w PL, że wystarczy 2 lata żeby zapomniało co się działo przez I lat rządów PO. Nie robię tu agitki. Było chałowo i jest chałowo... ale od kilku dni mamy jakiś nalot #60groszyzawpis chyba albo wykopki może rozum odebrało. Tusk najlepszym premierem? Sikorski najlepszym MON? I jeszcze potem pani Ewka??? Na prawdę tego nie pamiętacie jak oni zmieniali zdanie i obiecywali no zero imigrantów a potem po cichu zgadzali się na wszystko? Byli przedłużeniem władzy Merkel w Polsce? Dzielenie Polski, wprowadzanie podziałów, płacenie za trolli pod krzyżem czy podpalenie budki ambasady FR? Zero akcji wobec mord stream? Olewanie podpisów rodziców o 6ciolatki w szkołach?

Nie ma odcieni szarości. Jest tylko "oni są źli a my jesteśmy dobrzy". Ja rozumiem że tak mówią politycy ale dlaczego wyborcy też tak uważają?

Ludzie, ja chcę wierzyć że to wszystko są multikonta płatnych trolli. Bo inaczej jesteśmy zgubieni, skazani na alteracje pomiędzy najgorszą centrolewicową partią ever a najgorszą narodowosocjalistyczną partią ever. Dopóki tak będzie nic się nie zmieni.

#bekazpisu #bekazpo #neuropa #4konserwy #polityka
  • 169
@etimeel: A co się działo? Dowody? Obecna władza robiła audyt po poprzednikach, przejęła prokuraturę, ma służby. Gdzie są te dowody półtora roku po przejęciu władzy? Macierewicz niedawno kłamał, że po audycie w MON zmuszony był do złożenia 350 (trzysta pięćdziesiąt) doniesień do prokuratury na działania poprzedników. Okazało się, że faktycznie złożył tylko sześć z czego jedno już idzie do umorzenia.
@etimeel: Były jakieś patologie, które występują często przy kazdej władzy, wynikające ze słabości poszczególnych jednostek, nieudolności, pychy (ale po 8 latach rządów, a nie od razu po przejęciu władzy). Takie rzeczy się zdarzają, wtedy wystarczy wybrac innych. PiS jednak zawlaszcza panstwo dla siebie, a to jest patologia, która umozliwi im robienie bezkranie wszystkiego tego co PO I jeszcze wiecej.