Wpis z mikrobloga

w toku dyskusji z @NajwyzszaFormaSztuki padł pomysł zrobienia ankiety z pytaniem czy #!$%@?łeś się na swoim pierwszym moto czy nie. pozwoli nam to odpowiedzieć na pytanie czy zasadne jest radzenie świeżakom "tyle hajsu na pierwszy motor, #!$%@?ło Cię? absolutnie każdy musi się #!$%@?ć, więc na pierwsze moto kupuj tylko paracha". no to jedziemy.
#motocykle

wyjebałeś się na pierwszym moto?

  • tak 61.0% (122)
  • nie 39.0% (78)

Oddanych głosów: 200

  • 89
@kabzior: są motocykliści którzy już leżeli i ci co dopiero będą leżeć ;) ja na 50 nawet nie zlicze, ale głównie wygłupy, na 125 ani razu, na 600 i na 1100 po razie, nie z mojej winy ;) Doświadczony motocyklista w 20 latami stażu tak samo może leżeć, nie ma reguły, jak ktoś ma kase na nowy, to czemu nie. Chociaż osobiście polecałbym na pierwsze moto coś używanego, żeby sprawdzić czy
@kabzior: Ale moje pierwsze moto to była motorynka jak byłem dzieckiem. I #!$%@?łem się wtedy mnóstwo razy, ale głównie dlatego że byłem gówniakiem i nie miałem pojęcia co robię :P Liczy się?
Może lepiej zapytać czy w ogóle miało się glebę na motocyklu? Jeśli tak to dopisuję się że tak bo miałem glebę w sumie na każdej maszynie jaką miałem :D
jak ktoś ma kase na nowy, to czemu nie


@wiewior_s: ale dokładnie to było przyczynkiem do całej dyskusji. zakładam że jak ktoś chce kupić moto za 20 czy 30k to dlatego, że go stać, a nie dlatego że zapożyczył się u rodziny, wziął chwilówkę z providenta i przez najbliższe 2 lata będzie żarł gruz. więc oczywiście, że szkoda jak coś się stanie, ale bez przesady, jeździć parchem tylko dlatego że "a
@blubi_su:

Ale moje pierwsze moto to była motorynka jak byłem dzieckiem. I #!$%@?łem się wtedy mnóstwo razy, ale głównie dlatego że byłem gówniakiem i nie miałem pojęcia co robię :P Liczy się?


Nie wiem, nie myślałem nad regulaminem... sam musisz zdecydować :)

Może lepiej zapytać czy w ogóle miało się glebę na motocyklu? Jeśli tak to dopisuję się że tak bo miałem glebę w sumie na każdej maszynie jaką miałem :D
@kabzior: Już w poprzednim poście napisałem ci, że nie użyłem nigdzie słowa 'parch'. Pisałem o zdrowym moto, ale takim, którego nie będzie szkoda wywrócić. Zdecydowanie ciężej człowiekowi gdy podrapie nówkę sztukę, niż moto, które ma już kilka rys i zadrapań.

Ps: Niewyszukana ta nazwa ankiety muszę przyznać :D
@kabzior: boję się motorów bo zawsze wydaje mi się że jak będę jechał szybko to najade na jakąś butelkę/gałąź/torebkę i się wyłożę. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
motocykl mi sie #!$%@? w ogrodku na trawie, liczy sie?
Raz wjechalem chlopu w drzwi, z jego winy, ale gleby nie bylo, no i raz mnie rozjechala tepa dzida na pasach tez sie liczy?
Ale jak siegne dalej to w sumie #!$%@? sie kilka razy, ale mlody i bez prawka, pierwszy raz na ETZ 151
@kabzior co ma cena na 1 moto do #!$%@? sie? nikt nie kupuje sprzetu/ auta z mysla, ze je rozwali. To strasznie slabe myslenie.

Ja tez sie na pierwszym wywalilem, rozbilem, wywalilem i rozbilem pare razy, ale to supermoto bylo. Wiedzialem z kupnem sprzetu, ze taki styl na sm jest :)