Wpis z mikrobloga

@diarrhoea: nie nie nie gośc ma dużo subów jest niejako autorytetem na youtube.
Jakis blowków gimperów to sie nawet nei czepiam bo wiadomo że to gówno.
Nastomiast tutaj ludziom, moze sie wydawać ze niby dorosły, a tu #!$%@? #!$%@? dorosły, które reprezentuje poziom intelektualny niewiele większy od przeciętnego licealisty.
Nie zbyt emocjonalnie, tylko skoro są plusy tej osoby, to warto ludziom przedstawić minusy.
@animuss Przede wszystkim Szafa zawsze mówi, że czyta o diecie i to jest przemyślane (jak np. Z głodówka) niestety szafa czyta wyłącznie to, co jest po jego mysli :) argumenty (od ludzi którzy się na czymś naprawdę znają) które nie są zgodne z jego zdaniem zupełnie ignoruje.
A to, że Ciebie coś nie zachęca nie zmienia tego, że są młodzi ludzie którzy jego radami będą się kierować, bo przecież czytał o tym
@diarrhoea: ja w tym temacie głodówki to wypowiadać się nie bedę, bo się nie znam. Ale jeśli ty się znasz to ten tag jest świetnym miejscem by przedstawić swoją fachową wiedzę i skonfrontować z tym co Szafa mówił. Sam chętnie poczytam - więc pisz.
Nie wiem skąd oczekiwanie, że w niespecjalistycznych vlogach będzie się pojawiać fachowa wiedza. Nikt nie zna się w 100% na wszystkim, a nawet ciężko ogarnąć wąską dziedzinę.
@WINIWINI Koleś sam mówi ze to jest nie zdrowe, nikomu nie poleca swojego trybu życia. Nie pije i nie jada słodkich rzeczy bo byłby 2x większy. Ja myślę że obejrzałes 2 filmiki Grubasek Ci nie spasował a jak zobaczyłes ze ma hajs to teraz wylewasz tutaj swoje smutki. "Podziwiam" ludzi którzy oglądają różne rzeczy których nie tolerują, tylko po to żeby potem mówić 'wolololo jakie o #!$%@? '. Ale wracając.... jego FFD
EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY XD Jestem dietetykiem kuźwa i jak gardzę jakimś jutuberem co się zapycha burgerami no kuźwa jak on śmie śmieć uczyć być autorytetem dietetyki OH ALE JESTEM ZDENERWOWANY WRRRR Pewnie teraz każdy przez niego żre codziennie burgery i pizze i popija energy drinkiem WRRRR xD wyluzuj gościu, nikt nie traktuje tego kanału jak kanału o diecie xD
@WINIWINI może obejrzyj wiecej niz trzy filmy zanim kogoś ocenisz, kanał w którym pokazuje swoje życie a ty to traktujesz jako poradnik dietetyczny dla widzów XD
To równie dobrze można się #!$%@?ć do blowka że propaguje niezdrowy tryb życia siedząc przed komputerem albo do faceta co #!$%@? silikon na filmiku i mówić że nakłania do tego samego.