Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirunie on jest mną zainteresowany czy tylko chce przelecieć?
Pierwsza kawa, taka zapoznawcza, normalnie, bez żadnego romansowania. Ja też powściągliwie się zachowuję, co jest moim zdaniem jedynym normalnym zachowaniem na takiej pierwszej kawie. Miło, przyjaźnie. Na ogól wszyscy szybo się do mnie odzywają po spotkaniu. A on wieczorem nic. Pomyślałam, ze może to dlatego, że na pożegnanie tylko mu pomachałam, bo on czekał co ja zrobię i tylko mu pomachałam ręką :P Bom nieśmiała. Więc sama sie odezwałam nastepnego dnia. Potem pisaliśmy i po paru dniach nastepne spotkanie które sam zaproponował.
Drugie spotkanie w klubie, gra jakiś zespół. On sprawia wrażenie zainteresowanego. Uśmiecha się, jest ożywiony i sympatyczny, żartuje. Jak gra zespół do przypadkowo mnie dotyka po ręce, tak ze nawet nie zauważyłam jak to sie stało. Potem drugi raz to samo. Komentuje muzyke, nachyla mi sie do ucha i coś mówi na ten temat, potem kładzie rękę na dolne rejony pleców (nie na tyłek tylko wyżej) i mówi coś do ucha. Potem w ja sie skupiam bardziej na muzyce niż na nim i to go chyba lekko drażni, robi się znudzony.. Jak wychodzimy to mówię mu coś o piosence, którą grali, że bardzo lubię a on "Dlaczego mi nie powiedziałaś" jakby miał pretensje, ze za mało się z nim komunikowałam podczas koncertu. Ale jest miły, nie jest zły. Jak zgadzam się na podwiezienie to mówi "to jest bardzo dobry pomysł". Odwozi mnie, życzy miłego wieczoru. I znowu ja się odzywam nastepnego dnia :P Odzywam się, bo nie chce żeby myślał, że nie jestem zainteresowana. On jest trochę inny, a nawet bardzo inny od wszystkich z którymi się do tej pory spotykałam. Wyczuwam, ze on robi tylko to czego ja chcę, że nie jest z tych co sie narzucają. Jak mnie odwoził to powiedział "pojedziemy tam gdzie chcesz". Nie wiem do konca czego on chce. Jak myślicie? Jak piszemy to piszemy na normalne tematy, nie zachowuje sie jak zboczeniec. #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 17
Poważnie ? Podoba Ci się facet któremu sama musisz organizować randkę bo sam nie ma zdania ? Co to jest ? będziemy robić co chcesz, pojedziemy gdzie chcesz ? Serio podoba Ci się taka miękka faja ? Który nie zrobi nic niestosownego,który będzie udawał, który nie będzie sobą z obawy, ze może Ci się to niespodobac ?


@TakaPrawda: taka prawda ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°