Wpis z mikrobloga

Udało mi się wczoraj zebrać i zarywając nockę spisałem krok po kroku jak skonfigurować swoją własną Sarę :)

Czym jest Sara? TUTAJ mój poprzedni wpis z krótką demonstracją.

Dokument z instrukcją znajdziecie TUTAJ - starałem się opisać wszystko w taki sposób, aby osoba bez specjalnej wiedzy sobie poradziła z całym procesem.

Przed chwilą zrobiłem wszystko krok po kroku i od zera postawiłem cały system bez problemu. Mam nadzieję, że Wam też się uda :)

Jeżeli znajdziecie gdzieś błąd to dajcie znać - poprawię. Pozdro!

#diy #raspberrypi
zan - Udało mi się wczoraj zebrać i zarywając nockę spisałem krok po kroku jak skonfi...
  • 83
  • Odpowiedz
@magician: widzę, że 9 miesięcy zajęło mi znalezienie chwilki czasu żeby snowboy'a ogarnąć ;) Wczoraj usiadłem wieczorem i działa jak marzenie. Thx!
  • Odpowiedz
@cziterus: Próbowałem ostatnio jak Asystenta Google na drugiej malince. Z mikrofonem na BT się poddałem, ale widziałem, że jest to wykonalne. Mam tam teraz mikrofon na USB + głośnik na BT. Z rzeczy, o których nie wiedziałem a są dosyć ważne to poszperaj o tym, że po podłączeniu głośnika w trybie mikrofon + głośnik spada jakość odtwarzanego dźwięku (przynajmniej na moim głośniku - jakiś model od HP).
  • Odpowiedz