Wpis z mikrobloga

Udało mi się wczoraj zebrać i zarywając nockę spisałem krok po kroku jak skonfigurować swoją własną Sarę :)

Czym jest Sara? TUTAJ mój poprzedni wpis z krótką demonstracją.

Dokument z instrukcją znajdziecie TUTAJ - starałem się opisać wszystko w taki sposób, aby osoba bez specjalnej wiedzy sobie poradziła z całym procesem.

Przed chwilą zrobiłem wszystko krok po kroku i od zera postawiłem cały system bez problemu. Mam nadzieję, że Wam też się uda :)

Jeżeli znajdziecie gdzieś błąd to dajcie znać - poprawię. Pozdro!

#diy #raspberrypi
zan - Udało mi się wczoraj zebrać i zarywając nockę spisałem krok po kroku jak skonfi...
  • 83
  • Odpowiedz
@zan moja różowa miała kiedyś bon promocyjny na aliexpress i mogła kupić raspberry po jeszcze niższej cenie, już miałem w głowie plan jak stworzyć z tego centrum multimedialne, ale kupiła jakieś lakiery do paznokci, także ten... ( ͡° ʖ̯ ͡°) chociaż mogę sobie pooglądać
  • Odpowiedz
  • 0
Dzieki @zan Brakuje mi tylko mikrofonu i karty na USB a tak to resztę mam. Ile może kosztować coś taniego w Euro RTV AGD ? Chyba się przejdę jeszcze dzisiaj :)
  • Odpowiedz
@zan: Mogłeś wrzucić na gita bo jeśli kogoś tak jak mnie interesuje zajrzenie w Sarę od dupy strony to takie skakanie po linkach i pobieranie skryptów wkurza. Ale i tak dzięki, przejrzę ją jak będę miał chwilę. ;)
  • Odpowiedz
Super ;) Dziękuje za zawołanie, właśnie zamówiłem kartę dźwiękową, a nie wiedziałem, co zrobić z moim raspberry po zaliczeniu inżynierki ;) Dodam do tego zapalenie lampki, z dwa czujniki temperatury i będzie wypas :D
  • Odpowiedz
@zan: must have to opcja wlaczania i gaszenia swiatla ale z dodaniem tego sam sobie poradze, pomysl swietny :D
  • Odpowiedz
@bryli: Najbezpieczniej będzie jak kupisz taki model jak moja. Nie mam pojęcia jakie karty z RPi działają, a jakie nie :(
  • Odpowiedz