Wpis z mikrobloga

Czy kojarzy ktoś z was sklep eurocenter24.pl?? LINK
Chciałem zrobić u nich zakupy ale nie wiem czy sklep jest pewny, a kwota do wydania to trochę ponad 1000zł więc lepiej sprawdzić zanim zrobi się zakupy.
Sprawdzając adres który jest w stopce, na google street view widzę tylko jakieś osiedle... Ale może to tylko adres właściciela?
Znalazłem też opinie o tym sklepie na tej stronie http://www.opineo.net/eurocenter24.pl/
Ale jak historia płyt z płomieniem pokazuje takie opinie mogą być nic nie warte.

#kiciochpyta #komputery #sklepyinternetowe #pomocy
  • 481
Wszystkich oszukanych zapraszam na prawdziwą stronę Opineo.pl. Nie na Opineo.net!!!!. Musicie pisać tam komentarze bo jeszcze inni złapią się na to oszustwo. Jeśli wpiszecie tam komentarze to już w jakiś sposób utrzecie nosa tym skur.....om bo nie zarobią tyle ile planowali.
Również dziś zgłosiłam na policję. Dołączyłam do materiału dowodowego Waszą dyskusję ;-) A z ciekawostek - dzis pojawil sie w regulaminie nowy podpunkt, którego jeszcze wczoraj nie było - o zwrocie pieniędzy.
29.4 Zwrot pieniędzy:
Zwrot pieniędzy za zakupiony towaru w ciągu 14 dni (odstąpienie od umowy).
Należne środki zostaną zwrócone na konto Klienta w ciągu 14 dni od daty otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy, jednakże jeżeli nie zaproponowaliśmy odebrania towaru od Państwa to przysługuje nam prawo wstrzymania się ze zwrotem otrzymanych płatności do chwili otrzymania towaru z powrotem lub dostarczenia dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Jeżeli
tylko że towar który my kupiliśmy jest ciągle na stanie i już był wysłany w dupie taki regulamin jak sobie ktoś zmienia jak chce złapałbym takich i w łeb najgorsze jest to że nikt nie ma na takimi kontroli tylko robią co chcą to nadaje się do nagłośnienia
grają na czas a policji nie rusza ta gra !! kradną w biały dzień a u nas znieczulica nic nie da się zrobić strona działa i każdy sobie może zrobić zakupy ale kogo to obchodzi .tylko nas poszkodowanych szkoda słów #!$%@?ć tych złodziei!!