Wpis z mikrobloga

Czy kojarzy ktoś z was sklep eurocenter24.pl?? LINK
Chciałem zrobić u nich zakupy ale nie wiem czy sklep jest pewny, a kwota do wydania to trochę ponad 1000zł więc lepiej sprawdzić zanim zrobi się zakupy.
Sprawdzając adres który jest w stopce, na google street view widzę tylko jakieś osiedle... Ale może to tylko adres właściciela?
Znalazłem też opinie o tym sklepie na tej stronie http://www.opineo.net/eurocenter24.pl/
Ale jak historia płyt z płomieniem pokazuje takie opinie mogą być nic nie warte.

#kiciochpyta #komputery #sklepyinternetowe #pomocy
  • 481
Mało bo wasza reakcja była szybka. Informacje na forach internetowych to siła. Dlatego jeżeli któeś z was nie napisało jeszcze opinii na opineo.pl, to piszcie
"kupiłem" od nich przedłużenie gwarancji do laptopa ACER, to jedna wielka ściema nic nie dostałem. To 100% oszuści. Dzwoniłem też do właścicieli budynku pod adresem "Zakręt 16, Poznań" i powiedzieli, że oszuści po prostu podali ich adres, sprawa zgłoszona na policje. Mnie zrobili na 300zł, oto ich numer konta 19 1020 1169 0000 8502 0249 8699. Proszę każdego poszkodowanego o zgłaszanie sprawy nie tylko na policje, ale jeszcze do UOKiK (Urząd Ochrony
Ja złożyłam zawiadomienie w piątek i do dziś cisza. Do prokuratury jeszcze nic nie wpłynęło, policja kazała dzwonić jutro rano. No to zadzwonię... Pamiętajmy też o złożeniu wniosku o naprawienie szkody, bo inaczej żądamy tylko ukarania sprawcy, a nam zależy też na zwrocie pieniędzy!
zobaczcie co dostałem normalnie zaraz nie wytrzymam !!!
ZAMÓWIENIE RWHVZAIZN - BŁĄD REALIZACJI PŁATNOŚCI
Jest problem z płatnością w EuroCenter24 - Twój sklep - RTV - AGD - Smartfony - Tablety - Laptopy za zamówienie o numerze RWHVZAIZN. Prosimy skontaktuj się z nami możliwie najwcześniej.
Nie możemy wysłać Twojego zamówienia dopóki nie otrzymamy płatności.
Ja dzisiaj byłam zgłosić sprawę na policji w Poznaniu. Zaniosłam całą korespondencję, dowód wpłaty i wydruk tego forum. Zgłaszajcie też. Rozmawiałam ze znajomym prawnikiem, im więcej nas będzie tym większe szanse, że porządnie się tym zajmą....
To ja napiszę coś od siebie. Część przede wszystkim ;) kupiłem 9 marca w tym sklepie sprzęt za 999zl. Wtedy jeszcze spokój był. Domena sklepu nie wzbudzla podejrzeń niby https ceny podobne jak w innych sklepach raptem 100zl różnicy ale kupiłem. 13 zaksięgowali 14 przygotowanie do wysyłki 15 rano zacząłem szukać na necie opinii i trafiłem na was. Napisałem maila z zapytaniem co z zamówieniem a po 40 minutach napisałem rezygnację z
Tak. Wszystko dostalam to co wy w tej samej kolejności. Dzisiaj po 18 przyszedl mail. Bylam na policji. Ale jutro tam wracam z informacją w sprawie dzisiejszego maila. Mozna wejść i zobaczyc ich domenę . Ich nie ma w tym kraju. Wg mnie to Ukraińcy. Albo jeszcze nie wiadomo kto....w zyciu z takim czyms sie nie spotkałam. Malo tego ten sklepik dalej sprzedaje i naciaga ludzi. Nas coraz więcej . ....to jakaś
@Milena2010: Witaj, też dokonałam zakupu lodówki I komentarze na wykop mnie załamały...pewnie ani pieniędzy ani lodówki!! czy ktoś mógłby podać nr sprawy ze zgłoszenia na policji również tam się niezwłocznie udam. Ale jestem zła! Mam nadzieję, że policja się tym zajmie...jak należy!
@mariusz-bartosz: w Poznaniu? też chcę iść to zgłosić...mogę się powołać na Twoj nr sprawy czy każdy z osobna musi zgłosić oszustwo?wybacz, że tak wypytuje ale nigdy nie byłam w podobnej sytuacji...nikt mnie jeszcze tak nie oszukał a zamawiam sporo przez neta... ;/