Wpis z mikrobloga

Czy kojarzy ktoś z was sklep eurocenter24.pl?? LINK
Chciałem zrobić u nich zakupy ale nie wiem czy sklep jest pewny, a kwota do wydania to trochę ponad 1000zł więc lepiej sprawdzić zanim zrobi się zakupy.
Sprawdzając adres który jest w stopce, na google street view widzę tylko jakieś osiedle... Ale może to tylko adres właściciela?
Znalazłem też opinie o tym sklepie na tej stronie http://www.opineo.net/eurocenter24.pl/
Ale jak historia płyt z płomieniem pokazuje takie opinie mogą być nic nie warte.

#kiciochpyta #komputery #sklepyinternetowe #pomocy
  • 481
  • Odpowiedz
Witam. W gronie najprawdopodobniej oszukanach. Jak również "połasiłem" sie na tani produkt. Tym razem gorzów wlkp- w tygoniu przyszłym zgłaszam sprawe na Policje i cóż pozostaje czekać, az w koncu wpadna
  • Odpowiedz
@mariusz-bartosz: otrzymałam te same maile co TY (wyżej w korespondencji)....o delikatnym opóźnieniu w dostawie ...śmiech na sali. Ale jestem zła, że dogłębniej ich nie sprawdziłam...pewnie dziś miałabym już moją lodówkę w kuchni
  • Odpowiedz
lodówka kosztowała 999 w sklepie 1299 ok 300 zł na produkcie taniej.... tak taniej, że teraz muszę kupić jeszcze jedną lodówkę za drożej... ale tego tysiaka nie odpuszczę im....!!
  • Odpowiedz
Na opineo.net to opinie pisane przez nich lub dotyczą innych sklepów. Na opineo.pl to prawdziwe opinie. Nie lodzcie sie ze zwrot kasy będzie. Bo nie będzie. Sklepu nie ma!!!
  • Odpowiedz
@robert-rajtar: skoro tak łatwo można oszukiwać ludzi w ten sposób a polica po paru latać ma tylko umorzyć sprawę to się zastanawiam nad tym....bo to mega dobry interes...nikt mnie nie złapie a ludzie są naiwni I łatwo się nabiorą...
  • Odpowiedz