Wpis z mikrobloga

Czy kojarzy ktoś z was sklep eurocenter24.pl?? LINK
Chciałem zrobić u nich zakupy ale nie wiem czy sklep jest pewny, a kwota do wydania to trochę ponad 1000zł więc lepiej sprawdzić zanim zrobi się zakupy.
Sprawdzając adres który jest w stopce, na google street view widzę tylko jakieś osiedle... Ale może to tylko adres właściciela?
Znalazłem też opinie o tym sklepie na tej stronie http://www.opineo.net/eurocenter24.pl/
Ale jak historia płyt z płomieniem pokazuje takie opinie mogą być nic nie warte.

#kiciochpyta #komputery #sklepyinternetowe #pomocy
  • 481
@Milena2010: W tym całym oszustwie chodzi o to żeby zrobić w wała jak najwięcej ludzi w określonym czasie. Ich piękne maile jak tu piszecie są pisane tylko po to by jak najdłużej utrzymywać człowieka w przekonaniu, że wszystko jest w porządku. Dopiero kiedy zacznie palić im się grunt pod nogami wtedy znikną razem ze swoim sklepem i waszą kasą kiedyś przerabiałem taki temat dlatego ostrzegam. Poczytajcie sobie artykuł:

http://nf.pl/manager/zakupy-w-esklepach-uwazaj-na-oszustow,,47405,113
@Milena2010: no dostałem wczoraj ze wysłano i dziś dostałem nr przesyłki po kilku meilach ale nie wiem gdzie to wpisać XKO9482K napisała to jakaś Magdalena Traczkowska
2017-03-07 12:52:07
Szanowny Kliencie,
Numer Pańskiej przesyłki to : XKO9482K
Z wyrazami szacunku,
Dzial obslugi klienta
@mariusz-bartosz: możesz sobie to wpisać gdzie chcesz bo i tak to nic nie da. Zadzwoń do UPS i zapytaj czy mają taką przesyłkę.....................albo nie dzwoń szkoda czasu bo nie ma takiej przesyłki ale jeśli mi nie wierzysz to zadzwoń.
Nie wiem ilu ludzi wpłaciło ale im dłużej ten sklep będzie w Internecie tym więcej ludzi się nabierze. Więc nie czekajcie tylko zgłaszajcie to na policję. Nie słuchajcie tych Troli, którzy twierdzą że byli tam i widzieli sklep oraz tych którzy twierdzą że otrzymali zamówiony towar, bo to ściema. Przeczytajcie ten artykuł, który wkleiłem i zobaczcie że Eurocenter24.pl odrobił lekcje i nie popełnił błędów sklepów oszustów którzy byli przed nimi w Internecie.
@mariusz-bartosz: nie czekaj tych dwóch dni tylko leć jutro. Jeśli nie chcesz iść na komisariat z którego cię odesłali z kwitkiem możesz pójść na każdy inny. Nie ma to znaczenia gdzie zgłosisz. Wszędzie muszą przyjąć takie zgłoszenie i skierować według właściwości. Daj znać jak poszło.
Pralka kosztowala ponad 600 zł. Jutro nie dam rady. Pracuje 12h. Bielsko Biała. Ten sklep jest od niedawna. Gdyby byl dlugo to forum huczaloby. Byliśmy jedni z pierwszych.
napisałem im co o nich myśle a tu odpowiedź
Szanowny Kliencie,
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Jeżeli mają Państwo jakieś zastrzeżenia prosimy pisać ! W ramach dobrej współpracy otrzymuje Pan rabat w wysokości 150 zł na wybrany produkt ! zajebiści są nie
Automat . Masakra. Dokladnie tak jest. Piszemy z automatem. Idz jutro i daj znać . Napisz maila. Skontaktuje sie z Tobą mailowo może. Zaraz tez cos napisze. To jest juz śmieszne aż. Tylko kasy szkoda.Bardzo.
Informuję wszystkich niezadowolonych, że prawdziwe Opineo.pl (nie Opineo.net) stworzyło już konto sklepu Eurocenter24.pl. Możecie już dodawać swoje opinie, zwłaszcza ci niezadowoleni a nie trolle.

Ja już zamieściłem stosowną opinię.
mam kolejne wieści dziś przysłali 2 maile :
ZAMÓWIENIE RWHVZAIZN - BRAK PRODUKTU
Niestety jeden lub więcej produktów nie jest już dostępny. Może to spowodować delikatne opóźnienie w dostawie. Przepraszamy za powstałe utrudnienia, zapewniamy że pracujemy by to skorygować.
i drugi:
Szanowny Kliencie,
Zwrot śworków został wykonany.
Z wyrazami szacunku,
Dzial obslugi klienta