Wpis z mikrobloga

@WidarX raczej będzie ciężko cokolwiek wymyślić co mu może być skoro nie widzisz tego. Ale głównie chodzi o to, że od wczoraj ma jakby podraznione jedno oko, ciagle mu lzawi, trzecia powieka jest zaczerwieniona i białko oka też. Myślałam, że moze coś mu tam wpadlo bo dość mocno sobie je tarl ale już zaczynam mieć wątpliwości..
@Yankumiii: mi to wygląda na przekarmiernie miesem i tą chorobe od nadmiaru białka- czasami nie ma żadkiego owłosienia dziwnie jak na kota? Daj jej witaminy i normalne kcie żarcie, albo z jedną mysz
@WidarX wczoraj głównie łzy a dzisiaj widać w kaciku cos bialego, opuchnietego oka raczej nie ma.. Ranek też nie widać. Zastanawiałam sie czy to moze nie zapalenie spojówek a właściwie spojówki.
@Yankumiii: coś mu weszło, poczekaj z dwa dni i przemywaj szałwią albo rumiankiem- jak spuchnie to wtedy do weterynarza, koty mją dosyć wbrew pozorom duże możliwości autoimmunologiczno lecznicze- coś mu tam nie pasuje, coś weszło, albo skaza białkowa co ci pisałem
@WidarX wole dzisiaj pojechać, już dość #!$%@? jestem na siebie, że wczoraj sobie wymyśliłam "poczekam do jutra i zobacze jak bedzie", kolejne nieprzespane noce nie sa mi potrzebne ()
@Yankumiii: #!$%@?, usokuj się, przemyj mu oko i poczekaj, chyba że jesteś dzieckiem gimbusem i czas i pieniądze masz w dupie i ogólnie tylko kot się liczy- to jedź pewnie