Wpis z mikrobloga

  • 0
@fervida gorzej jak zacznie mu puchnac ( ͡° ʖ̯ ͡°) chociaż znalazłam kołnierz i mu założyłam bo tarl je jak #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) nic mu nie bede z tym robić bo widzę, ze nawet jak dotykam okolice tego oka to nie jest zbyt zadowolony więc tym bardziej nie będę pchala tam swoich rąk, niech zajmie sie tym specjalista (
  • Odpowiedz
  • 0
@fervida otwiera, nawet całkiem sporo, tylko mruzy od razu... Wczoraj tylko sie wystraszylam bo kichnal sobie ze dwa razy a potem jak sie na niego spojrzalam to mial otwarte to oko a trzecia powieka do polowy byla na oku ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie wiem czy to od kichniecia czy od tego co mu sie dzieje..
  • Odpowiedz
@Yankumiii: jak pokazuje się trzecia powieka to trzeba do weterynarza, bo to objaw różnych dolegliwości - to może być zarówno infekcja oka, koci katar, uszkodzenie mechaniczne itp. trzeba koniecznie sprawdzić, bo to znaczy, że coś się dzieje w organizmie. trzymam kciuki :)
  • Odpowiedz
  • 1
@SScherzo też mi się wydaje, że trzeba do weta tym bardziej, ze ta trzecia powieka tez była zaczerwieniona. Zbieram sie, pakuje mojego atencyjnego szarego paska do transportera i jade. Jak wrócę to zawołam i dam znać co z nim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@SScherzo jednak dobrze obstawialam.. Zapalenie spojówki. Zastrzyk przeciwbólowy + krople do soboty.. Eh ten kot niby sie nazywa Lucky ale patrząc na to, że co miesiąc jeżdżę z nim do weta to zaczynam mieć wątpliwości czy on jest taki Lucky ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz