Wpis z mikrobloga

  • 311
Ja #!$%@? xd Ale mu męczycie bułę. To że ktoś wczoraj zachlał a dzisiaj idzie coś ze swoją ex zakończyć i przy okazji się napić, to nie oznacza że jest alkoholikiem xDD

Powodzenia Mirku :D
  • Odpowiedz
  • 2
@sew z jej winy czy porozumienie stron?
Stawiam na to drugie, tak to raczej nie chciałaby iść z Tobą na wódkę xd
  • Odpowiedz
@sew: ZAWSZE są obie strony winne. Nawet jak ktoś jest ofiarą to na jakimś poziomie sam jest temu winny. Więc nie zwalaj winę na różowego.
  • Odpowiedz
@Arachnofob: "jeżeli przez 9 lat codziennie pijesz i nawet na rozprawę idziesz pijany to coś mi się wydaje, że to #zdrowalogika a nie #logikarozowychpaskow ( ͡° ʖ̯ ͡°)"
200 plusow #!$%@? XD
Nie znam goscia ale napisze, ze jest pijakiem, wyjde na tego dobrego ktory pietnuje alkoholizm. Ja #!$%@? nic dziwnego ze tu jest jak w chlewie obsranym gownem skoro takie haselkowanie i bazowanie na najprostszych instynktach
  • Odpowiedz
@ricz008: Wolę się wyróżniać w ten sposób, niż #!$%@?ąc głupoty, że koleś na pewno jest winny, bo żonie bolec na boku zapachniał xD Idź uratuj jeszcze jakąś białogłowę, nadzieja umiera ostatnia.
  • Odpowiedz
@fenis: no i ?! Ci to już nie wolno się napić z radości ze zakończyłem związek z toksyczną kobietą która ma bolca na boku ??
  • Odpowiedz