Wpis z mikrobloga

Do @Moderacja @Wykop - Czuję się niesamowicie poszkodowany tym obrzydliwym i homofobicznym komentarzem autorstwa @MattJedi, który został do mnie skierowany. Wcześniej go nie zauważyłem, jednak dobrze, że został zgłoszony przez innych. Homoseksualizm nie jest chorobą - nie ma obecnie na ten temat żadnego 'sporu medycznego'. Mam nadzieję, że ponowne odwołanie nie przejdzie. Homofobia zabija.
Dzięki @Tamerlan za info http://www.wykop.pl/wpis/22461175/az-popelnie-gownowpis-bo-mnie-niejaki-mattjedi-set/
http://www.wykop.pl/wpis/22460417/mozecie-mi-powiedziec-wykop-moderacja-w-jaki-sposo/
#moderacja #neuropa #4konserwy #lgbt #homoseksualizm #homofobia
artpop - Do @Moderacja @Wykop - Czuję się niesamowicie poszkodowany tym obrzydliwym i...

źródło: comment_R3jcItZ6yT1M11Ga4wtGo19dgTqbsL0Z.jpg

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
@farmerjanek Mogę tylko przeprosić moderatora, że będzie musiał w panelu odrzucić zgłoszenie ataku na komentarz innego użytkownika. Komentarz nazwany ironicznie wykwitem...

Bo samemu autorowi tego wykwitu należą się dosadniejsze określenia.
  • Odpowiedz
Nie stosowałem nigdzie ani wyzwisk, ani osobistych wycieczek


@MattJedi: Tak, wcale, dlatego musiałeś przywoływać do tamtego komentarza moje dobra osobiste - orientację seksualną, przy okazji obrażając mnie, iż jestem chory psychicznie (sugerowanie kłamstwa, iż homoseksualizm jest chorobą), chociaż nie ma to nic wspólnego z tematem znaleziska. Zero osobistych wycieczek!

Nie życzę sobie, aby ktoś obcy pod publicznym znaleziskiem robił mi coming out, na który się nie zgadzam - jeśli chcę
  • Odpowiedz
@Tamerlan: No i sam teraz widzisz, masz do niego pretensje a popatrz czasem też na swe wpisy jakie one są czasem złośliwe w treści. Zanim zaczniesz o byle co każdego zgłaszać, zastanów się czy sam też nie jesteś bez winy.
  • Odpowiedz
@artpop: Przecież sam ujawniłeś swą orientację, więc czemu teraz masz pretensje iż ktoś ci to przypomina, Ja jestem zwykłym hetero i nie robię z tego problemu. Co z ciebie za gej który walczy o uszanowanie swej odmiennosci, a sam nie toleruje innych poglądów wobec siebie?
  • Odpowiedz
@farmerjanek: Oczywiście, że jestem złośliwy piętnując chamskie komentarze. Może @MattJedi zastanowi się następnym razem przed popełnieniem chamskiego wpisu.

Ale bycie złośliwym, ironicznym, a wyzywanie innych to dwie, inne bajki.

Prawie jak Korwin, który tłumaczy się, że debilizm to jednostka chorobowa. Może i jest, ale zwracanie się per debil do rozmówcy nie świadczy o dobrym wychowaniu.
  • Odpowiedz
@Tamerlan: Więc zauważ że lie razy piszesz że to on popełnił chamski wpis, taki sam obraz swej osoby rysujesz. A im więcej inwektyw wylewasz z siebie tym większą porażkę ponosisz.
Poza tym żądacie zbanowania za to iż on przedstawił swe poglądy? Czy za to iż nie potraficie mertorycznie mu odpowiedzieć?
Jak ja to widzę to za to drugie, przegrywacie dyskusję i postanowiliście się odegrać. Zamiast poszukać argumentów, gracie nieczysto na
  • Odpowiedz
Czuję się niesamowicie poszkodowany

Usuń konto, tak żeby nikt ci na wykopie nie "wyrządził szkody". Zamknij się w safe space - nie dotrą do ciebie żadne opinie niezgadzające się z twoją homowizją świata. Albo w ogóle zerwij kontakt z wszelkimi ludźmi, dzięki temu będziesz miał gwarancję, że nikt cię nie "skrzywdzi" i będziesz mógł sobie samodzielnie kreować swój mikry, monadyczny homoświatek na swój własny użytek.
  • Odpowiedz
@Leonowicz: Odpowiedziałem wpisem na komentarz @MattJedi gdyż zaskoczył mnie ten jego upór odnośnie usunięcia tego obrzydliwego komentarza (drugi link we wpisie - napisał o tym esej). Niemal codziennie otrzymuje jakieś impertynenckie wyzwiska i osobiste wycieczki na mój temat i zazwyczaj mam to gdzieś.
  • Odpowiedz