Wpis z mikrobloga

Do @Moderacja @Wykop - Czuję się niesamowicie poszkodowany tym obrzydliwym i homofobicznym komentarzem autorstwa @MattJedi, który został do mnie skierowany. Wcześniej go nie zauważyłem, jednak dobrze, że został zgłoszony przez innych. Homoseksualizm nie jest chorobą - nie ma obecnie na ten temat żadnego 'sporu medycznego'. Mam nadzieję, że ponowne odwołanie nie przejdzie. Homofobia zabija.
Dzięki @Tamerlan za info http://www.wykop.pl/wpis/22461175/az-popelnie-gownowpis-bo-mnie-niejaki-mattjedi-set/
http://www.wykop.pl/wpis/22460417/mozecie-mi-powiedziec-wykop-moderacja-w-jaki-sposo/
#moderacja #neuropa #4konserwy #lgbt #homoseksualizm #homofobia
artpop - Do @Moderacja @Wykop - Czuję się niesamowicie poszkodowany tym obrzydliwym i...

źródło: comment_R3jcItZ6yT1M11Ga4wtGo19dgTqbsL0Z.jpg

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
@ghostface: Zrozum jedno - jeżeli ktoś ma inne zdanie, szczególnie uczeni psychiatrzy, to nie oznacza, że są grupą leśnych dziadków. Chcesz wojować o szacunek do homoseksualistów, a nie szanujesz odmiennych poglądów. Hipokryzja wylewa się uszami. Możesz sobie wpinać tęczę w klapę, jak Wałęsa Maryję. Środowiska homoseksualistów nie są jedynym, który zasługuje na szacunek.
  • Odpowiedz
@Hamouma:

w jaki sposób homofobia zabija ?


M.in. w taki, że przez homofobię homoseksualiści często spotykają się z obelgami, wykluczeniem środowiska czy atakami fizycznymi. Co - trudno żeby było inaczej - przejawia się na ich stan psychiczny. Krótko mówią, w krajach, w których panuje wysoka nietolerancja dla homoseksualistów, częściej osoby homo popełniają samobójstwa.
  • Odpowiedz
@Najzajebistszy:

Zozum jedno - jeżeli ktoś ma inne zdanie, szczególnie uczeni psychiatrzy, to nie oznacza, że są grupą leśnych dziadków.


Oznacza, skoro odrzucają wyniki badań z powodów ideologicznych. Skoro nie potrafią tego naukowo uzasadnić - ich opinia nie ma żadnego znaczenia, zupełnie jak twoja. To jest dokładnie taka sama sytuacja jak z przygłupami negującymi globalne
  • Odpowiedz
@artpop: Konserwatyści robili naukę poprzez głosowanie, a gejowska dzicz szalała po konferencji jak HIV w ich środowisku. Wszystko co osiągnęli, było spowodowane ogromnym naciskiem ze strony lobbystów. Do tej pory zresztą można na palcach jednej ręki policzyć i wymienić poważnych przedstawicieli tego środowiska.
  • Odpowiedz
@Hamouma:

jakoś nie widzę aby Robert Biedroń był smutny,w dodatku nikt go nawet nie dyskryminował ze względu na orientacje bo wygrał wybory na prezydenta


Bo niektórzy są silni psychicznie - właśnie tak jak Biedroń. Zwykła, statystyczna osoba prawdopodobnie nie byłaby w stanie udźwignąć takiej presji. A i sam Biedroń wielokrotnie mówił, że miał przez homofobię w Polsce problemy.
Cieszę się, że społeczeństwo mimo jego orientacji wybrało go na prezydenta, ale
  • Odpowiedz
@ghostface: Gdzieś tam na początku pisałeś, że nie ma się prawa do obrażania innych. To przeczytaj to jeszcze raz, bo to była jedyna mądra rzecz jaką napisałeś.
Szkoda, że tak mądra myśl zaprzepaściłeś, nazywając osoby o innych poglądach przygłupami etc.
Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@HenryMorgan: to jest definicja słownikowa. Przez zboczenie czy dewiacje dawniej określało się parafilię, a homoseksualizm parafilią nie jest.
@ration: patrz wyżej. Dewiacja seksualna = paraffilia. Nie jest więc dewiacją.
@Filipix: biologii?
@Najzajebistszy: Żaden szanujący się psychiatra nie uznaje w dzisiejszych czasach homoseksualizmu za chorobę czy dewiację.

Generalnie uwielbiam taką retorykę. Kiedyś tarzaliśmy się w gównie więc dalej powinniśmy się tarzać w gównie.
  • Odpowiedz
@Hamouma:

spoleczenstwo normalnieje,otwarte granice,wyjeżdzają na zachod,widzą że tam homoseksualisci funkjonują jak normalni ludzie,powrzechnieje im to zjawisko i sami tracą na swojej niechęci


Cieszy mnie to, ale jeszcze w Polsce daleko do idealnego stanu.
  • Odpowiedz
@artpop homoseksualizm jest obrzydliwym grzechem w oczach Boga, odstepstwrm od jego prawa. Jest to fundament lucyferianskiej agendy, satanizm w najczystszej postaci. Jest to zaburzenie o podlozu duchowym, demonicznym. I TAKA JEST PRAWDA. Homoseksualizm zabija.
  • Odpowiedz
@Waltz

patrz wyżej. Dewiacja seksualna = paraffilia. Nie jest więc dewiacją.


A ja nie pisałem, że jest "dewiacją seksualną", tylko, że jest dewiacją po prostu, tak samo jak dewiacją jest każde inne istotne odchylenie od normy, np. wysokie iq.
  • Odpowiedz