Wpis z mikrobloga

Do @Moderacja @Wykop - Czuję się niesamowicie poszkodowany tym obrzydliwym i homofobicznym komentarzem autorstwa @MattJedi, który został do mnie skierowany. Wcześniej go nie zauważyłem, jednak dobrze, że został zgłoszony przez innych. Homoseksualizm nie jest chorobą - nie ma obecnie na ten temat żadnego 'sporu medycznego'. Mam nadzieję, że ponowne odwołanie nie przejdzie. Homofobia zabija.
Dzięki @Tamerlan za info http://www.wykop.pl/wpis/22461175/az-popelnie-gownowpis-bo-mnie-niejaki-mattjedi-set/
http://www.wykop.pl/wpis/22460417/mozecie-mi-powiedziec-wykop-moderacja-w-jaki-sposo/
#moderacja #neuropa #4konserwy #lgbt #homoseksualizm #homofobia
artpop - Do @Moderacja @Wykop - Czuję się niesamowicie poszkodowany tym obrzydliwym i...

źródło: comment_R3jcItZ6yT1M11Ga4wtGo19dgTqbsL0Z.jpg

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@artpop: Rzygać mi się chce, że oddycham tym samym powietrzem co takie coś jak @MattJedi. Coś po prostu obrzydliwego. Nie umiem szkalować kogoś tylko dlatego, że jest beznadziejnie głupi, ale jeśli absolutnie nie wie kiedy zamknąć mordę gdy dorośli rozmawiają to już nie mam skrupułów.
Idiot - know your limits.
  • Odpowiedz
@artpop: Homoseksualizm to niewątpliwie pewne zaburzenie psychiczne, które można byłoby klasyfikować jako chorobę. Długi czas zresztą figurował na liście chorób. Wykreślenie tego zjawiska z listy chorób odbyło się w sposób dosyć specyficzny, przy ogromnym nacisku środowisk zaangażowanych. Jest to na pewno coś estetycznie i moralnie obrzydliwego. Jeżeli osobę otyłą nazwie się grubasem, to nikt nie krzyczy o jakiejśtam-fobii.
  • Odpowiedz
Homoseksualizm to niewątpliwie pewne zaburzenie psychiczne, które można byłoby klasyfikować jako chorobę.


@Najzajebistszy: twoje opinie nie mają żadnej wartości. Medycyna wprost przeczy twojemu głupiemu #!$%@? biorącemu się z ignorancji i ideologicznego skrzywienia.

Jest to na pewno coś estetycznie i moralnie obrzydliwego


Moralnie obrzydliwi są pozbawieni moralności ludzie tacy jak ty.
  • Odpowiedz
@ghostface: Prześledź, w jaki sposób zapadła decyzja o wykreśleniu homoseksualizmu z listy chorób. Przy małej różnicy głosów, z powodu nacisku środowisk gejowskich, które wdzierały się na konferencję. Ideologicznym skrzywieniem była decyzja, na mocy której homoseksualizm przestał być chorobą.
  • Odpowiedz
@Najzajebistszy: A na listę został wpisany bez żadnych argumentów i większych powodów. Fakt, został wykreślony bo walczyły o to środowiska homoseksualne - inaczej pewnie zeszłoby się dłużej - ale ich naciski nie były bezzasadne - były one spowodowane najnowszymi w tamtym czasie badaniami homoseksualizmu. Ba ATP podtrzymało swoją decyzję do tej pory - odbyło się ponowne głosowania. Wszystkie organizacje psychologiczne i psychiatryczne potwierdzają, że homoseksualizm nie jest chorobą - co
  • Odpowiedz
@Najzajebistszy:

Prześledź, w jaki sposób zapadła decyzja o wykreśleniu homoseksualizmu z listy chorób.


Prześledziłem - nie byłoby żadnego głosowania gdyby nie grupka leśnych dziadków, skrzywionych podobnie jak ty, którzy z powodów ideologicznych upierali się, że homoseksualizm to
  • Odpowiedz
@ghostface @Najzajebistszy @Waltz @HenryMorgan

Ponieważ często w takich dyskusjach następuje spór o to, czy homoseksualizm jest zaburzeniem/chorobą/dewiacją oraz o to, czy pedofilia zostanie wykreślona z listy zaburzeń, uściślijmy wreszcie te pojęcia, żeby wyjaśnić dlaczego homoseksualizm zaburzeniem nie jest, a np. pedofilia, czy schizofrenia jest.

Sprawa jest następująca: technicznie rzecz
  • Odpowiedz
Prześledź, w jaki sposób zapadła decyzja o wykreśleniu homoseksualizmu z listy chorób.


@Najzajebistszy: 'Najpierw Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne (APA) powołało komitet naukowy, który miał zbadać kwestię homoseksualizmu. On po analizie danych stwierdził, że faktycznie homoseksualizm żadną chorobą nie jest, a dopiero wtedy szeregowi konserwatywni psycholodzy się obruszyli i zawnioskowali o przeprowadzenie głosowania wśród wszystkich członków APA. I to głosowanie przegrali. Więc jeśli już ktoś chciał tu robić naukę przy pomocy głosowań,
  • Odpowiedz