Wpis z mikrobloga

@alienv: Ja tylko przypomnę, że na lot w kosmos składa się wiedza wielu pokoleń i pracowało na ten lot bardzo ale to bardzo duzo ludzi w rpzeszłości i teraxniejszości.
  • Odpowiedz
gdyby nie "niby" pewnie bym podał, ale w takim razie - szukaj sam.


@alienv: o kurde xD no wybacz, ale póki nie podasz konkretów to jest to "niby". Nie będę szukał czegoś by udowodnić Twoją jak dotąd nieudowodnioną teorię, to na Tobie spoczywa ciężar dowodu.
  • Odpowiedz
@alienv: Tak jak kiedyś masy nei uzywały koła czy samochodu albo innego samolotu aktualnie teraz to bardzo popularny środek transportu. Także cierpliwości młody człowieku... cierpliwości ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@JakisTakiNick: Ja podejrzewam, że nie chodzi nawet o "jakies badania" tylko o zwykła korelację danych, tak jak słynna liczba zyjących piratów wpływająca na podniesienie temeratury na Ziemi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@alienv: hmm to w końcu katolicy wierzą w prawa nadane przez boga, za których przestrzeganie/nieprzestrzeganie jest nagroda albo kara czy nie? czy samo zadanie tego pytania jest gimboateizmem? i tak na koniec daj mi przykład jakiegoś pytania które nie jest gimboateizmem, może jakoś się doczołgam na ten wyższy poziom,
  • Odpowiedz
dlaczego na takim reddit zlewki sa tylko z chrzescijan?


@CurIy: tak, tylko z chrzescijan. zwlaszcza na r/The_Donald, r/dankmuslimmemes, r/atheism nie ma niczego o islamie. milego zycia w swoim swiecie.
  • Odpowiedz
bedzie sie pojawial tak dlugo az lewaki przyznaja sie do sympatyzowania z islamem


@CurIy: To nie kwestia sympatyzowania, tylko tego, że tu w polsce, mnie "lewaka" nic muzułmanie nie obchodzą, bo to katoliccy fanatycy mi tu przeszkadzają.
  • Odpowiedz
@paziu: muslimy umieja w reddit?
@informatyk15000k: w arabii saudyjskiej nie bedziesz mial z moherowymi fantykami wiele wspolnego, podejrzewam ze bedzie Ci lepiej. a w czym Ci tak przeszkadzaja? ja ich unikam i calkiem niezle mi to wychodzi, prawie juz zapomnialem o ich istnieniu.
  • Odpowiedz