Wpis z mikrobloga

zastanawiam sie dlaczego nikt nie probuje drwic albo obrazac islamu i muzulmanow w ten sam sposob w jaki jada po chrzescijanach


@CurIy: Bo tylko na wykopie się w kółko o nich mówi. Społeczeństwo nie daje o nich #!$%@?.
Polecam wyjść do ludzi.
  • Odpowiedz
to nie tyle sympatyzowanie z islamem,co tchórzostwo. Zobacz co się stalo we Francji gdy Herlie Hebdo w satyryczny sposób przedstawilo Allaha,mieli wjazd do redakcji z karabinami.


@Hamouma: tak bardzo tchórzostwo, że nadal nie zrezygnowali z tego typu satyry wobec muzułmanów/islamu.
  • Odpowiedz
@Hamouma: wkleiłem mema "nie znasz nie oceniaj" ilustrującego logikę posta OPa. OP nie lubi jak mu się wskazuję, że jest zwykłym propagandzistą
  • Odpowiedz
@Hamouma : kłamiesz @Kempes . Piszesz o prześladowaniu w różnych wpisach, a jedyny przykład jaki możesz podać to ten wpis. Słownie - JEDEN. Czy wklejenie mema ilustrującego infantylizm logiki, którą tu lansujesz podpada pod prześladowanie?! Jesteś hipokrytą głoszącym wolność wypowiedzi tylko jeżeli jest zgodna z Twoją linią poglądową. To jest dopiero bolszewia.

BTW - ciekawe jak szybko skasujesz ten wpis?

edit: miało być "linią propagandową" oczywiście a nie poglądową
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@4tek A na czym polega moje kłamstwo skoro napisałem, że spamujesz mnie w różnych wpisach, czyli w tym tutaj jak i tym, który sam podałeś? Przecież to są RÓŻNE wpisy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Trollu, idź odebrać swoje #60kopiejekzawpis i wracaj do zabawy klockami tylko umyj później ręce.
  • Odpowiedz
@CurIy: To sobie zobacz choćby South Park i nie wymyślaj. Przede wszystkim:
- to nie jest argument;
- "a dlaczego zapytałaś akurat o Islam, a nie o judaizm/taoizm/szintoizm/innyizm"?
- jesteśmy w Polsce i muzułmanów jest ułamek procenta, którego boją się tylko wykopki;
- ateizm dotyczy każdej religii, ale że większość z Europejczyków ma od dzieciństwa styczność z chrześcijaństwem, to o nim mówi;
- to wszystko nie jest trudne do ogarnięcia.
  • Odpowiedz
Ja tam nie boję się wytykać hipokryzji, niekosekwencji i idiotyzmy w każdej religii. Ale ze względów kulturowych i rodzinnych najbardziej znam religię katolicką ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Kempes: Czyli jesteś po prostu zaściankowy i masz ograniczone horyzonty.
  • Odpowiedz