Wpis z mikrobloga

@Tical25: Szkoda, że i u nas niektórym sie to śni po nocach...
Ale ja mam nadzieję, że cywilizacja XXI wieku dotrze i w takie zakontki jak Afganistan ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Ale ja mam nadzieję, że cywilizacja XXI wieku dotrze i w takie zakontki jak Afganistan ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Kempes: nie dotrze, bo lewica przegrała z Islamem i pokornie pochyliła przed nim głowę nawet na własnym podwórku, czego głównym dowodem jest to, że po Harlie Hebdo nie ma już karykatur Mahometa.

Zabrakło tej odwagi cywilnej, pozwalającej mówić głośno o swoich poglądach i wybrano najbezpieczniejszą opcję, czyli
  • Odpowiedz
Ja się z tą twoją opinią całkowicie nie zgadzam.


@Kempes: masz takie prawo, nie mniej jednak, jeśli Islam nie będzie krytykowany na zachodzie, ze strachu przed zamachami, to nigdzie nie będzie krytykowany i wygra.
  • Odpowiedz
@quintic: mam odmienne zdanie, dopoki nie zaczna mordowac (badz przynajmniej kaleczyc) nie beda przez ateistow i lewakow traktowani powaznie. na zachodzie wystarczylo kilka akcji i juz prawo stanowione sie ugielo i nikt nie waży się chociażby zadrwić z Islamu.
@Kempes: nie wszędzie słownik dotarł XD a tak serio to cywilizacja XXI przegra, za 20-30 lat wszyscy beda miec brody i modlić się do Allaha
@Kupojadek: tutaj
  • Odpowiedz
@alienv: Nie zgadzam się z twoim zdaniem. Świat idzie w kierunku NAUKI, a nie religii. Co za tym idzie to żadna religia nei będzie miała dominującego wpływu na przyszłe pokolenia.
  • Odpowiedz
@CurIy: Z kilku powodów:
1. W Polsce to nie ma sensu, to tak jakby się zapytać dlaczego nie nabijamy z Buddyzmu, Taoizmu itd.
2. Muzułmanin może się wysadzić razem z tobą, jak się go #!$%@?
  • Odpowiedz
@CurIy: wcale ludzie nie umierali za naśmiewanie się z islamu, i wcale każde znalezisko o islamie nie jest #!$%@? żartami i memami o tej religii. przestańcie zniekształcać rzeczywistość pod tezę.
  • Odpowiedz
mam odmienne zdanie, dopoki nie zaczna mordowac (badz przynajmniej kaleczyc) nie beda przez ateistow i lewakow traktowani powaznie. na zachodzie wystarczylo kilka akcji i juz prawo stanowione sie ugielo i nikt nie waży się chociażby zadrwić z Islamu.


@alienv: nie jesteś normalny- mają uzywać przemocy bo ktoś sobie drwi z ich wiary - no #!$%@? wielkość - pójdź dalej - może jakaś krucjata mała - taka chociaż na skale kraju
  • Odpowiedz
gimboateizm w najczystszym wydaniu.


@kocham_jeze: ale co nie jest gimboateizmem w takim razie? Np. jestem całkowicie pewien, że niemożliwym jest, żeby "prawa moralne" były nadane przez jakąś istotę wyższą i za ich przestrzeganie/nieprzestrzeganie czekałaby nagroda albo kara. Czy to też jest gimboateizm? czy oczywistość? czy też nagroda lub kara za przestrzeganie praw boskich jednak nie jest elementem religii?
@alienv:
  • Odpowiedz
@Kempes: Cała cywilizacja poleciała w kosmos? nie, poleciało kilka jednostek. Pozostałe miliardy mają np problem ze zrozumieniem że kupiona kawa może być gorąca i można się poparzyć.
  • Odpowiedz