Wpis z mikrobloga

W sumie najlepszym sposobem na bocenie byłby brak expa dla trzech najgorszych graczy, ale takich którzy naprawdę nic nie zrobili. Da się to przecież rozpoznać.
  • Odpowiedz
@diversil: teraz większość modów jest zbędna, sam grałem tylko z celownikiem serwerowym i nic więcej nie miałem.
@zygfryd0: równie dobrze można napisać, ludzie widzą, że nic nie robią z cheatami, że WG nikogo nie banuje, rezygnują z gry ze względu na politykę WG = mniejsze zarobki dla WG.
  • Odpowiedz
@saimonm nie rozumiem do końca nazywania tego czegoś cheatami, w porównaniu do gier typu CSGO to cheaty w wocie to wspomagacze, tundra, reload dadzą Ci przewagę, ale bez mózgu i szczęścia z rng i tak może Ci to nic nie dać. Gorzej jakby ktoś się włamał i manipulował rng.
  • Odpowiedz
@zygfryd0: łamiące się drzewka, reload, tundra, info o tym, że się trafiło w niewyspotowany cel moim zdaniem nawet to co daje XVM czyli pokazuje jakie tanki się nie wyświeciły (te żarówki czy inne gwiazdki), w sumie sam XVM (pokazuje kogo najlepiej szybko wyeliminować), auto aim zza przeszkód, auto aim, który celuje po weakspotach, przecież to wszystko daje przewagę, więc dopóki nie jest w kliencie gry powinien być zakazany.
  • Odpowiedz
nie rozumiem do końca nazywania tego czegoś cheatami


@zygfryd0: Napiszę ci, jak to w Quake 3 drzewiej bywało:
Każdy miał dostęp do konsoli pod tyldą, każdy miał dostęp do listy komend. Więc każdy walił com_blood, cg_gibs, każdy tweakował cg_smokeradius, ustawienia map, postaci, słynne com_maxfps 130, żeby móc robić strafe'y, itd itp. I było spoko... Do momentu.
Tym "momentem" było odkrycie przez niektórych, że zastosowanie odpowiedniej kombinacji zmiennych "snaps", "rate" i paru innych (opcje sieciowe manipulujące pakietami) powodowało nie tylko zmniejszenie ich pingu, ale też warpowanie/klatkowanie u przeciwników. Wyobrażasz sobie to? Grasz spokojnie z pingiem mniejszym o 10-20 ms, a twoja postać u wszystkich innych odświeża się co 1/4 sekundy, albo i co pół, jakbyś pakiety drukował na
  • Odpowiedz
@FeniEnt
@saimonm

@teh_m ciekawe porównanie.

Ja nie mówię, że to jest ok, ale nie jest tak groźne jak w innych grach. Wyobraźcie sobie kolesia który na speedhacku przelatuje przez całą mapę i rozwala wszystkim ammoracka na strzał w 30 sekund.(na szczęście w wocie coś takiego nigdy nie będzie miało miejsca) Tutaj bardziej o takie cheaty mi chodziło. Wybaczcie jeżeli się nie zrozumieliśmy.
  • Odpowiedz