Wpis z mikrobloga

wykazałes płytkie myślenie,a znowu odwołujesz się do tego. Jednak nie bez powodu nosisz woreczki


@vasil: i tym mnie chciałeś urazić? xD #!$%@? stary ale ty to musisz mieć fajnie na tej informatyce.
porobiłbyś na rusztowaniu, to szybko byś zmądrzał
@jokefake a kto powiedział,że jestem na IT? Urazić,? Ty to musisz mieć smutne życie,że sądzisz iż ktoś kto próbuje ci uzmysłowić, że twój fizyczny zawód wcale nie jest aż tak wyjątkowy by musieć poświęcic życie by położyć płytki albo ściany zrobić. Powiem więcej,w liceum robiłem sam wykończenia mieszkań od tynków dekoracyjnych po trawertyn,co świadczy jakie to było trudne xD
@jokefake ale co mnie stawianie domów, co ja będę całe życie stawiał domy? Ogarnij się człowieku. Rozmowa jak z Januszem w Castoramie co #!$%@? wpadł po tynk, co mówi jakby to on tu zmienił,bo on wie xD
@jokefake o matko co za odpowiedź, co to ma jedno z drugim, walisz Teraz losowy tekst z czapy, przepraszam, ale to bardziej bawi niż słuchanie porad panów z żuka na bazarze na temat ustroju politycznego xD
@smieszny_mirek

22-godzinne zmiany? Zazdroszczę. Ja pracuję 22,5 godziny 7 dni w tygodniu. Do pracy muszę dobiec, a nie dojechać i zajmuje mi to 40 minut. Biegnę przez dżunglę, gdzie muszę uciekać przed lwem. W pracy kopiemy szpadlami w skale.
Po pracy nie mam czasu dla siebie, tylko muszę szybko wracać do domu, bo opiekuję się 5 sztuk rodzeństwa i po drodze jeszcze mam nakopać robaków do jedzenia.