Wpis z mikrobloga

@Edward_Kenway: znam 2 małżeństwa z 15 letnim stażem, z dziećmi, w których mężowie są wysocy szczupli przystojni, a żony niskie grube.
I były takie w momencie poznania się z nimi. I nie są bogatsze od nich.

witamy w realnym świecie
@DziewczynaMirka: No to całkiem zasadny powód. Jeśli to nie jest jakiś skrajny przypadek, to znaczy zwyczajnie, że go nie szanuje.
@Edward_Kenway: Jego sprawa z kim jest, nie widzę powodu żeby kogoś wyśmiewać z powodu dość niecodziennych preferencji. Niczego złego nie robi by wrzucać tu tą fotkę i się naśmiewać.
Idźcie na weekend do dowolnego supermarketu i zobaczcie jaką statystyczny Polak ma kobietę, za którą pcha wózek w trakcie rodzinnych zakupów.


@koralowiecc: ja bym im sugerowała żeby sprawdzili też jak statystyczny Polak wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°) szczególnie ten koło 40stki ( ͡° ͜ʖ ͡°) każdy książę znajdzie odpowiednią dla siebie księżniczkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@koralowiecc: A właśnie jest odwrotnie. Zobacz jakiego typowa Polka ma męża. Ale nie patrz na zakochaną licbazę tylko na ludzi ok. 30 lub więcej.

Bo ja zauważyłem, że większość kobiet dba o siebie i wygląda dobrze, za to faceci przejawiają oznaki januszyzmu czasem jeszcze przed 30. Januszyzm tzn. byle jakie ciuchy, wyjebix na wszystko bijący z kilometra i ten wielki mięsień piwny.