Wpis z mikrobloga

Już późno ale muszę wam wrzucić zdjęcie. Spóźniony ale dotarł, Mustang 3.7L. Naprawdę szkoda że musimy zmienić lampy tylne z amerykańskich na europejskie, bo ta migająca czerwień wygląda obłędnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciekawostka w komentarzach - zobaczcie w prawym dolnym rogu zdjęcia z kierownicą ten dziwny przycisk. W następnym komentarzu umieszczę zbliżenie tego smaczku, którym muszę przyznać - jaram się jak dziecko i wywołuje mi uśmiech na twarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapewne bylibyście ciekawi ile kosztuje taki Mustang, ile kosztowała naprawa go, części oraz dostosowanie do warunków europejskich? Myślałem nad czymś takim, chociaż mniej więcej. I zastanawiałem się czy takie zwykłe auto typu Jetta? Nie wiem czy dobry pomysł? Dodam komentarz w którym można będzie dać plusa jeśli jeśli chciałbyś być zawołany do takiego podsumowania kosztów Jetty, jeśli chodzi o Mustanga to może zawołam plusujących ten wpis? Jeśli to ogarnę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na pewno nie zaszkodzi obserwować naszych tagów: #blkauto #samochodyzusa czy profilu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #carboners #samochody #ford #mustang
BLKauto - Już późno ale muszę wam wrzucić zdjęcie. Spóźniony ale dotarł, Mustang 3.7L...

źródło: comment_ill2OnfpGFndNucPdEKa4oC4ek83x4Jw.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zydomasoneria: dla mnie się prowadzą ,normalnie'. Wiem, że przy przyspieszaniu mam uważać na tylny napęd ;). A tak to jadą, skręcają, hamują ;). Na codzień jeżdżę suvem z napędem na 4.

Ale mąż ma sporo frajdy z jazdy dodgem. Woli nawet wygibasy przy wkładaniu dzieci do fotelika, byleby pojeździć swoim autem ;).
Jak widzisz znawcą nie jestem. Ale dają się prowadzić kobiecie. Jeździłam nimi w trasę i po parkingach. I
  • Odpowiedz
@BLKauto: niech zgadne za Musia zaplaciles okolo 7 tysiecy dolarkow ( na oko to rocznik 2015 , popraw mnie jezeli sie myle ? ) , ze wzgledu na to ze uszkodzony . a co do przycisku to Cie rozczaruje :( nie jest to turbo ani nic z tych rzeczy , ot zwykly start/stop przycisk :(
  • Odpowiedz
@Steel-Orphan: Przecież wiem, że to start/stop ( ͡° ͜ʖ ͡°) Auto normalnie odpala i jeździ, także już był przycisk używany ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście, że uszkodzony, pisałem o tym też gdzieś wyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kbm_: Tych Birelów jest tam dużo więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°) w Bydgoszczy jest teraz piękny tor, także bardzo blisko, Toruń również blisko a Stary Kisielin czy Poznań to również rzut kamieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kapuczinho: Każdy wydaje swoje pieniądze tak jak uznaje za stosowne prawda? :) Octavia też jest fajna, ale ona to i by mogła służyć za normalne codziennie auto i brakuje jej tego efektu i legendy Mustanga :)
  • Odpowiedz
  • 1
@michalind: Musiałbym go policzyć na razie sam zakup + sprowadzenie około 70k, mam tez części kupione za około 2000$. Na pełne podsumowanie zdecydowanie za wcześnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@AllOver: fajnie to wyglada ( ͡° ͜ʖ ͡°) u mnie nie miga tak od prawej do lewej tylko na raz wszystkie 3 elementy, ale muszę przyznać jakby tak to zrobić to będzie świetnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz