Wpis z mikrobloga

Już późno ale muszę wam wrzucić zdjęcie. Spóźniony ale dotarł, Mustang 3.7L. Naprawdę szkoda że musimy zmienić lampy tylne z amerykańskich na europejskie, bo ta migająca czerwień wygląda obłędnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciekawostka w komentarzach - zobaczcie w prawym dolnym rogu zdjęcia z kierownicą ten dziwny przycisk. W następnym komentarzu umieszczę zbliżenie tego smaczku, którym muszę przyznać - jaram się jak dziecko i wywołuje mi uśmiech na twarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapewne bylibyście ciekawi ile kosztuje taki Mustang, ile kosztowała naprawa go, części oraz dostosowanie do warunków europejskich? Myślałem nad czymś takim, chociaż mniej więcej. I zastanawiałem się czy takie zwykłe auto typu Jetta? Nie wiem czy dobry pomysł? Dodam komentarz w którym można będzie dać plusa jeśli jeśli chciałbyś być zawołany do takiego podsumowania kosztów Jetty, jeśli chodzi o Mustanga to może zawołam plusujących ten wpis? Jeśli to ogarnę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na pewno nie zaszkodzi obserwować naszych tagów: #blkauto #samochodyzusa czy profilu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #carboners #samochody #ford #mustang
BLKauto - Już późno ale muszę wam wrzucić zdjęcie. Spóźniony ale dotarł, Mustang 3.7L...

źródło: comment_ill2OnfpGFndNucPdEKa4oC4ek83x4Jw.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@gucias: twój również świetny, gratki :)
@musktfujwruk: No cześć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@namiot666: raczej przeróbka tych z tyłu, ale jeszcze patentu nie mamy. Problem jest taki że te wszystkie 3 czerwone paski świecą się również jako stop i kierunkowskaz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mikusina: ściągasz nowego czy używanego czy po stłuczce? :) Lampy jak wyżej pisałem - dopiero musimy sprawę przemyśleć :)
@hyperlink: auto nie jest jeszcze naprawione, dopiero co wyciągnęliśmy je
  • Odpowiedz
  • 0
@ziobro2: Wszystko zależy od kilku czynników, ale przy zakupie za około 2k$ masz auto za około 25k pln po wszystkich opłatach w Polsce. Do tego tylko naprawa, przegląd i rejestracja.
  • Odpowiedz
ogólnie - nie wiem co komu przeszkadza czerwony kierunkowskaz


@BLKauto: Ja wiem z autopsji, bo trochę pojeździłem w kalifornijskim słońcu. Wyobraź sobie sytuację, że masz sześć pasów, na każdym samochody jadą zderzak w zderzak z prędkością jakichś 40 mil na godzinę, a słońce świeci Ci zza pleców. I jak się jedzie w takim korku i to automatem? Albo włączasz aktywny tempomat, który sam naciśnie hamulec co te dwie sekundy, albo
  • Odpowiedz
@BLKauto: no i to jest samochód że świata, gdzie motoryzacji nie dusi się durnymi przepisami, jak ma to miejsce w Cebulandii, gdzie liczy się przeżycie do pierwszego z ciepłą wodą w kranie.
Fajnie, że ktoś ma marzenia, na kasę i je spełnia.
  • Odpowiedz
@BLKauto planuje wziac uzywanego maks dwu letniego, ale nie bitego. Dwa razy sciagalem i nigdy nie wymienialem przednich lamp, tylko tyl. Ty to robisz ?

Jak wyglada zakup auta przy Twoim pośrednictwie ? Robicie ogledziny na miejscu ?
  • Odpowiedz
  • 1
@Mikusina: nie, przód raczej odpuszczę szczególnie że w Europie nie ma tych świetnych 3 pasków ledowych :)

Nie robimy oględzin na miejscu, kupujemy to co widać + najważniejsze informacje o aucie. Zakup w ciemno to ryzyko, ale kupujemy w takich cenach że ryzyko się opłaca i zawsze mamy jeszcze zapas do wartości auta na miejscu :)
  • Odpowiedz