Wpis z mikrobloga

czuję się bliżej z kolegami i koleżankami z wypok pe el niż z tymi z fejsa, tam każdy udaje k---a nie wiadomo kogo, super wakacje w paryżu, o prawko zdał ten tamta i tamten, śmieszne pieski i meme z 2k05 nadal śmieszą, ludzie udają swoje życie żeby zaimponować 'znajomym' a tutaj to jak na grupowej terapii, nagle się okazuje, że ktoś pije, ktoś chory i nie ma na leki, komuś żyje się dobrze, ktoś chce schudnąć, ktoś zerwał, a ona trafiła do psychiatryka, naprawdę szanuje was bo tutaj czuję się jak w domu. #gownowpis #oswiadczenie
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@nikecrie ja czasem się łapie jak chce otworzyc fb, że w sumie to nie interesuje mnie kompletnie co sie dzieje u znajomych ze studiow, czy z bylej pracy, ktorych ostatni raz widzialem z 5 lat temu. A u tych z którymi utrzymuje​ kontakt i tak wiem bez tego.
  • Odpowiedz
@nikecrie: Wystarczy wywalić 100% z obserwowanych- wtedy zostaje Ci tablica z zalajkowanymi stronami i ich artykuły, które lubisz, bo lajkujesz. No i parę sponsorowanych tekstów i reklam, ale tego jakoś tragicznie dużo nie ma.
  • Odpowiedz