Wpis z mikrobloga

czuję się bliżej z kolegami i koleżankami z wypok pe el niż z tymi z fejsa, tam każdy udaje #!$%@? nie wiadomo kogo, super wakacje w paryżu, o prawko zdał ten tamta i tamten, śmieszne pieski i meme z 2k05 nadal śmieszą, ludzie udają swoje życie żeby zaimponować 'znajomym' a tutaj to jak na grupowej terapii, nagle się okazuje, że ktoś pije, ktoś chory i nie ma na leki, komuś żyje się dobrze, ktoś chce schudnąć, ktoś zerwał, a ona trafiła do psychiatryka, naprawdę szanuje was bo tutaj czuję się jak w domu. #gownowpis #oswiadczenie
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mojekotlety: messenger działa bez konta ( ͡º ͜ʖ͡º)
wiem, bo ostatnio usunęłam konto ale musiałam je przywrócić bo jesli na innych portalach logujesz sie za pomoca konta fb to automatycznie je tracisz
  • Odpowiedz
@nikecrie: Co Ty gadasz? Ja usunęłam rok temu i nigdzie żadnego konta nie straciłam.
Co prawda okazało się, że messenger działa tylko w telefonie, a na kompie trzeba się na niego logować przez fejsa, co trochę utrudnia, ale i tak polecam ten styl życia
  • Odpowiedz
@nikecrie: trochę masz racji, ale z drugiej strony jeśli umiejętnie pogrupujesz ludzi na fejsie (#!$%@? pół, z pozostałej połowy odsiejesz bezmózgi/rodzinę do dalszych znajomych, ludzi których nie chcesz widzieć, ale musisz mieć w znajomych przestaniesz obserwować) to zostanie Ci z 30-50 osób które Cię nie #!$%@?ą i facebook stanie się znośny, choć z drugiej strony od jakiegoś czasu widać że fb poszedł w bycie platformą reklamową a nie społecznościówką, ale
  • Odpowiedz
@duskhorizon: nie widzę miejsca, w którym napisałam, ze mi to imponuje bo momentami mentalność wykopu jest straszna aczkolwiek, towarzystwo wydaje mi się bardziej 'ludzkie' i ma więcej wspólnego z życiem niż na innych portalach
  • Odpowiedz
@nikecrie: Może to mój problem ale ja nie wierze w prawie żadny wpis który tutaj czytam, znałem parę osób co tworzyło tutaj niesamowite historie, wiele osobowości etc.

Szczególnie te uwielbiane wpisy które zdobywają poklask, pisane jak pod linijkę, według poglądów większości - sądzę, że są wymyślane.

Fb jest straszny, zgadzam się.. dlatego preferuje kontakt osobisty. Bardzo dobrze się czuje odkąd zredukowałem ilość znajomych z kilkudziesięciu do kilku (i jednego prawdziwego
  • Odpowiedz