Wpis z mikrobloga

esport to niesamowita kopalnia beki,grube #!$%@?,które "trenują" klikając w komputer i jeszcze mają czelność nazywać to jakimkolwiek sportem bądź treningiem,a już łażenie w koszulkach jakiś ulubionych drużyn w esporcie to całkowite upośledzenie, na równi z mangą,jakbym był rodzicem i moje dziecko stwierdziło,że idzie na trening po czym zasiadłoby do komputera to bym je #!$%@?ł z domu,na dwór idź jeden z drugim albo na siłownie/cokolwiek byleby nie dostać zawału w wieku 40 lat od braku aktywności fizycznej #bekazpodludzi #esport #heheszki #gry
Pobierz H.....a - esport to niesamowita kopalnia beki,grube #!$%@?,które "trenują" klikając w...
źródło: comment_J4UJLm5cV7fFLq9XoWgwSjaDiHjpOoU8.jpg
  • 152
@Hamouma: Wiesz o tym, że na faceit można wygrać bajery warte kilka tysięcy złotych? Pokaż mi dyscyplinę sportową w której nastolatkowie ze skilem mogą cokolwiek zarobić czy wygrać drogi sprzęt. W Polsce nawet olimpijczycy często muszą dopłacać do swojej pasji.
Wolałbym mieć syna z kozackim skilem w kanter strajka niż kopacza piłki, bo przynajmniej ma szansę wygrać głupie 100 dolców na turnieju albo laptop gejmingowy a nie kopać piłę w klubie
@KCPR: Dokładnie, wiele sportów nie jest dla młodych często osiągalna, bo trzeba trenować od 5 roku życia albo wcześniej, a też się ludzie przecież w różnych rodzinach rodzą i nie zawsze jest na to kasa i tak dalej.

Oczywiście chodzi mi o poziom z którego mogą coś oni mieć.
@Hamouma: Chyba nie zdajesz sobie sprawy jak wygląda droga do kariery jako progamer.

- zaczynasz grać
- grasz 1h-3h dziennie
- widzisz, że jesteś relatywnie dobry, dochodzisz do prawie/najwyższej ligi w grze
- pierwsze turnieje
- masz team, hajs co miesiąc
- esport to twoja praca i poświęcasz mu 8-10h dziennie

Przynajmniej tak mówiło kilku prosów z którymi miałem zaszczyt rozmawiać :D

A jeśli jakiś gość gra po 16h nadal jest
@Gumi5: Wiadomo. Odchudzanie samochodu włóknem węglowym i innymi kosmicznymi materiałami ma swoje granice. Przy pewnym power/mass ratio trzeba już odchudzić kierowcę żeby nie zostać w tyle za konkurencją xD
@glutenfree: chociaż to też tak nie do końca, bo waga minimalna musi być zachowana. Bardziej chodzi o to, że jak kierowca waży te 10kg mniej, to te 10kg zamiast być wyżej, może być niżej, ba, można zmieniać położenie tych 10kg - a to nieraz sądzi o wyniku :D

No i inna sprawa też że sportowa jazda to tak na prawdę mega wysiłek... Jestem w stanie uwierzyć że podczas gry na najwyższym
@Gumi5: no atletą być nie trzeba, ale "sprawnym" to na pewno. A zawodnicy bardzo szybko się starzeją. 25 lat to już nie ten sam refleks co 18 latek. Sporo zawodowców zostaje trenerami młodziaków pomimo że mają dopiero 20 parę lat.

A taka competitive gra w pełnym skupieniu przez parę godzin potrafi nieźle wymęczyć. Człowiek się spoci sam nie wie od czego, od klikania w komputer ;)

. Bardziej chodzi o to,