Wpis z mikrobloga

esport to niesamowita kopalnia beki,grube #!$%@?,które "trenują" klikając w komputer i jeszcze mają czelność nazywać to jakimkolwiek sportem bądź treningiem,a już łażenie w koszulkach jakiś ulubionych drużyn w esporcie to całkowite upośledzenie, na równi z mangą,jakbym był rodzicem i moje dziecko stwierdziło,że idzie na trening po czym zasiadłoby do komputera to bym je #!$%@?ł z domu,na dwór idź jeden z drugim albo na siłownie/cokolwiek byleby nie dostać zawału w wieku 40 lat od braku aktywności fizycznej #bekazpodludzi #esport #heheszki #gry
Pobierz H.....a - esport to niesamowita kopalnia beki,grube #!$%@?,które "trenują" klikając w...
źródło: comment_J4UJLm5cV7fFLq9XoWgwSjaDiHjpOoU8.jpg
  • 152
@dolOfWK6KN: no to skoro się nie pomyliłeś to dej dowód,bo ja kojarzę swój jeden wpis z tamtego tagu gdzie mam bekę z takich osób
@Jurigag: nie tzreba się znać,to jest taki sam schemat jak w każdej grze typu mmo/rpg chodzisz,robisz questy,zabijasz moobki/inne postacie i wsio,porównując to do dyscypliny sportowej jaką jest pilkanozna,po prostu się komrpomitujesz,bez odbioru
@Ozon2000: @Hamouma: najlepiej w jedną stronę ;) tak jak kolega mirek podal, np Svenskeren z TSM, u niego sprawa wygląda wręcz dokładnie odwrotnie niż u Guardiana. Typo mega schudł i przykoksił, to samo Hauntzer. Wiadomo jak siedzisz tylko i się nie ruszasz to się odkłada, ale często progracze chodzą na siłkę żeby się "odmużdżyć" i poruszać. Jak zwykle najlepiej jest generalizować tak jak wszyscy polacy to złodzieje ;)
@Jurigag: już samo to że na boisku w kopanej biega 11 zawodników a w lolu/csie 5 daje do myślenia. Dodaj jeszcze rezerwowych którzy też są częścią planu taktycznego, gdzie w competetive w grach online nie można wymieniać zawodników w trakcie danej rundy. Idąc twoim tokiem rozumowania to niedługo premiere będzie miał couterstrike manager, który będzie zjadał fma w przedbiegach