Wpis z mikrobloga

esport to niesamowita kopalnia beki,grube #!$%@?,które "trenują" klikając w komputer i jeszcze mają czelność nazywać to jakimkolwiek sportem bądź treningiem,a już łażenie w koszulkach jakiś ulubionych drużyn w esporcie to całkowite upośledzenie, na równi z mangą,jakbym był rodzicem i moje dziecko stwierdziło,że idzie na trening po czym zasiadłoby do komputera to bym je #!$%@?ł z domu,na dwór idź jeden z drugim albo na siłownie/cokolwiek byleby nie dostać zawału w wieku 40 lat od braku aktywności fizycznej #bekazpodludzi #esport #heheszki #gry
H.....a - esport to niesamowita kopalnia beki,grube #!$%@?,które "trenują" klikając w...

źródło: comment_J4UJLm5cV7fFLq9XoWgwSjaDiHjpOoU8.jpg

Pobierz
  • 152
@McSayerPL: No i jeszcze dodam, że do ew. noszenia cegieł czy wykładania towaru nie trzeba wielkiego doświadczenia.

To nie jest "#!$%@? się", to krytyka. I nie jest to krytyka zainteresowań i czyjegoś życia, a zjawiska.


To jest właśnie #!$%@? się skoro uważasz, że jest to najszkodliwsza rzecz na świecie xD Przecież nie ma nic gorszego, ekstermizm, fanatyzm, zagrożenia ekologicznie, uwaga nie - ESPORT NAS WSZYSTKICH #!$%@? XD

Krytyka powinna być konstruktywna,
@Hamouma: na razie jest to tylko klikanie w komputery, ale jakbyś nie zauważył, to weszły monitory VR, które zakładasz na oczy i nic nie widzisz. Na razie jest to jeszcze zbyt drogie, ale wejdzie i tam. Wtedy będziesz miał dokładnie to, co jest w wielu filmach, gdzie gracz bierze udział w zawodach, nawet sportowych, wirtualnie, w świecie generowanym na życzenie. Poza tym eliminujemy w takich przypadkach pewne zmienne, które czynią rywalizację
@Need: No, to mówię przecież, jakiś gruby snax za 4 lata będzie nosić cegły bo nie ma doświadczenia xD
I znowu agresja, nerwy, hurr #!$%@? durr #!$%@? ci do tego xD
Według tej logiki nie wolno o niczym dyskutować. I wciąż nie udowodniliście mi że nie zrobiłem riserczu i że #!$%@?ę głupoty. xD

Nie wierzenie, przepraszam, nie zauważanie, że sport i esport to showbusiness

xD
To nie teorie spiskowe, to fakty
@SPGM1903: Nie jest zbyt drogie, raczej niepraktyczne. Poza tym cumplu - to pasta i to już pewnie z dwuletnia. Nie mówię o tobie, ale widać jak bardzo "fani esportu" są triggerowani jakąkolwiek krytyką ich ukochanych wirtualnych zawodów. Pewnie kojarzy im się z dorosłymi generacji przed, którzy mówili w kółko "głupie gierki, głupie gierki". Zamiast pomyśleć, wolą od razu wrzucić do szufladki dawno zbudowanej.
EHHHH
@McSayerPL:

No, to mówię przecież, jakiś gruby snax za 4 lata będzie nosić cegły bo nie ma doświadczenia xD


Prędzej na twitchu zacznie streamować i dalej będzie zarabiał 5 cyfrowe kwoty.

I znowu agresja, nerwy, hurr #!$%@? durr #!$%@? ci do tego xD


Mój wpis nie był agresywny, miał być cyniczny prędzej.

Według tej logiki nie wolno o niczym dyskutować. I wciąż nie udowodniliście mi że nie zrobiłem riserczu i że
@Need: Dziękuję, teraz jako, że postanowiłeś napisać to inaczej, zdradzę ci tylko, że to wszystko pod tym wpisem to usilna próba #!$%@? dzieciaków, nikt chyba tak na serio nie próbuje dyskutować kwestii esportu, bo i tak nic z tego nie wyniknie.
Pozdrawiam, miłego wieczoru życzę :^)
P.S. Jest to pasta,
źródło: jestem wykopkiem piwniczniakiem, widziałem to z tysiąc razy.
@McSayerPL: Jakbyś był Billem Gatesem albo był bogaty, to miał byś lepsze zajęcia niż #!$%@? się do czyjegoś życia. Ale wiesz że na tym polega życie, że nie wszystkim się udaje? Może #!$%@? się do zwykłych sportowców, którzy też nie mają zawodowego doświadczenia, a jest ich o wiele więcej niż e-sportowców. Pewnie Ronaldo, PSG, Shalke 04, ESPN, Polsat Sport, Coca Cola, Samsung, Red Bull, Valencia, Neymar, kluby NBA, Imagine dragons też