Wpis z mikrobloga

Mircy i Mirkówny stało się! Pykło mi równe 10. lat w tym k--------u.

Jak wielu mirków spod tagu #motoryzacja wie handluję częściami samochodowymi i z tym też będzie związane moje jubileuszowe #rozdajo

Do oddania za totalną darmoszkę (przesyłkę do paczkomatu lub kurierem DPD też pokrywam) mam komplet 2 szt. eleganckich żarówek z serii OSRAM Night Breaker Laser (zwycięzca wybiera czy chce H4 czy H7).

Tradycyjnie pod uwagę są brani tylko pomarańczowi i bordowi użytkownicy.

Plusy liczymy do jutra do godziny 20:00.

[reklama] Jak ktoś potrzebuje części do swojego vozidla to PW ( ͡° ͜ʖ ͡°) [\reklama]
valdo - Mircy i Mirkówny stało się! Pykło mi równe 10. lat w tym k--------u.

Jak w...

źródło: comment_NBw5ARZzxlzmCxBgf9JhcDla6al2xP7L.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kokson: @valdo: @kokson:
Ostatnio oglądałem test porównujący
- Osram night breaker H7
- Zwykłe H7
- Philips X-treme vision H7 (te były podobno najdroższe)

Najlepiej na testach wypadły Night Breaker'y, ponieważ z bliska nie oślepiają, a bardzo dobrze świecą na dalekie odległości. Ja sam mam w swoim wozidle te żarówki Philipsa i powiem szczerze, że naprawdę dają radę i widać różnicę od zwykłych H7, no ale
  • Odpowiedz
@WuDwaKa moje niedopatrzenie, szybkie czytanie nie zawsze idzie w parze z rozumieniem tekstu :p w takim razie pozostało mi samemu czekać na tą jakże prestiżową odznakę
  • Odpowiedz
@valdo: masz jakiś nietypowy asortyment albo dostęp do tego, czego zwykły człowiek nie znajdzie, czy pozostajesz w bezpiecznej strefie popularnych części? Bo właśnie rozglądam się za taką jedną rzeczą, póki co bezskutecznie.
  • Odpowiedz
@valdo potrzebuje zmienić żarówki w aucie na barwe zimną. Auto to c4 cactus i problem jest taki że mam ledy które są zimne i dzienne które są ciepłe co nie wygląda estetycznie. Da się to jakoś zrobić?
  • Odpowiedz
  • 0
@valdo (o)sram na Twoje 10 lat na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Jestem tu tylko po żarówki ( ͡° ͜ʖ ͡°) leci plus Mireczku
  • Odpowiedz