Wpis z mikrobloga

Mircy i Mirkówny stało się! Pykło mi równe 10. lat w tym #!$%@?łku.

Jak wielu mirków spod tagu #motoryzacja wie handluję częściami samochodowymi i z tym też będzie związane moje jubileuszowe #rozdajo

Do oddania za totalną darmoszkę (przesyłkę do paczkomatu lub kurierem DPD też pokrywam) mam komplet 2 szt. eleganckich żarówek z serii OSRAM Night Breaker Laser (zwycięzca wybiera czy chce H4 czy H7).

Tradycyjnie pod uwagę są brani tylko pomarańczowi i bordowi użytkownicy.

Plusy liczymy do jutra do godziny 20:00.

[reklama] Jak ktoś potrzebuje części do swojego vozidla to PW ( ͡° ͜ʖ ͡°) [\reklama]
Pobierz valdo - Mircy i Mirkówny stało się! Pykło mi równe 10. lat w tym #!$%@?łku.

Jak wi...
źródło: comment_NBw5ARZzxlzmCxBgf9JhcDla6al2xP7L.jpg
  • 80
@valdo: a powiedz mi kojarzysz z Philips X-treme Vision? słyszałem, że też dają radę i w sumie chcialem w przyszłości wypróbowac :) jak byś miał u siebie to daj znać po ile śmigaja(może być na pw)
@valdo: "pics or didn't happen" albo lepiej H4 or didn't happen. Miałem Night Breakery jeszcze tą wersję Limited ze złotymi końcówami i chętnie bym porównał czy rzeczywiście ulepszyli.
Przerabiałem już Philipsy Xtreme Vision, Tungsramy +120% i właśnie się zastanawiałm też nad Philipsami Rally czy jakoś tak teraz te nowe wyszły. Jakieś porównanie?
EDIT:
Dobra zróbmy deal, @Axtezim bierze H7, ja H4 i porównujemy()
@kokson: Jak na złość żadne mi się w ostatnim czasie nie popsuły, więc nie mam okazji by wymienić i porównać. Też mnie ciekawią te nowe Philipsy.