Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to jest jakiś problem dla płci męskiej że ich #rozowypasek chce mieć dwuczłonowe nazwisko po ślubie? (nazwisko partnera - nazwisko panieńskie). Moj #niebieskipasek nie jest zadowolony z tego pomysłu, zastanawiam się czy to serio jakiś problem?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 130
  • Odpowiedz
Jedna rodzina to jedno nazwisko i koniec


@taajniak: zawsze moze zmienic facet przeciez :)

@emka_: @Kink: bzdury.
Nie kazdy musi chciec zmieniac nazwiska, z ktorym sie zylo iles lat.. A niechec do tego nie oznacza bycia niezrownowazonym. Podwojne nazwisko zas ulatwia sprawy formalne, zwlaszcza przy dzieciach itd.

@AnonimoweMirkoWyznania: niektorzy maja problem, inni nie.
Niektorym to zwisa, a inni w niecheci kobiety do zmiany nazwiska upatruja ataku na swoja
  • Odpowiedz
@agaja: A czy ja powiedziałem że facet nie może ? W moim wypadku zostało moje nazwisko, ale dla mnie #!$%@? jest to, jak jedna osoba w małżeństwie nosi podwójne nazwisko - to jest mniej więcej tak, jak by Żona nie do końca akceptowała swojego męża i wyszła za niego za mąż, bo się akurat taki #!$%@? trafił.

Tradycyjnie kobieta zawsze brała nazwisko męża, i dla niektórych facetów to jest po prostu
  • Odpowiedz