Wpis z mikrobloga

1) Bądź mną
2) Kumpel zaprasza cię na imprezkę w piątek
3) Różowa chora, nie chce iść ale „baw się dobrze Anon tylko nie zabaluj za bardzo”
4) Dojeżdżam na miejsce, dzwoni ziomeczek: „ej Anon kupiłbyś mi gumki po drodze?”.
5) Wbijaj na domówkę, spotkaj starych znajomych, pijaństwo motzno, nie wróć na noc do domu, telefon oczywiście rozładowany.
6) Różowa: „Gdzieś ty był całą noc? Martwiłam się o Ciebie!” – kijtam wybaczyła ufff.
7) Wróć z pracy w poniedziałek, Różowa robi pranie i znajduje rachunek w spodniach (pic related)
8) „Anon! Po co kupowałeś prezerwatywy?! przecież pigułki biorę!” - Tłumaczenie, że to dla kolegi nie pomogły…
9) Różowa tak bardzo #!$%@?
10) Walentynki tak bardzo odwołane
11) Związek tak bardzo #!$%@?
12) Konto na wykopie tak bardzo zobowiązuje

#zakochanywykop #walentynki #tfwngf #przegryw
P.....k - 1) Bądź mną
2) Kumpel zaprasza cię na imprezkę w piątek
3) Różowa chora, ...

źródło: comment_hIJpPj0TVobBJuoJ0KjI4b6dAPcBn7XF.jpg

Pobierz
  • 200
  • Odpowiedz
@maciejkack: już jest taki wpis, karuzela #!$%@? zaczyna tam się kręcić, bo pelikany łapią. I aż żal to czytać. Żal tego, że jest taki stosunek do różowych tutaj.
  • Odpowiedz
@Przepiorek: ech, przypomniałeś mi, jak kiedyś zadzwonił do mnie ni stąd ni zowąd kolega z pracy, starszawy gościu, z którym w tamtym czasie bywało, że w jedno miejsce na delegację jeździłem. weekend to był, ja zdziwiony odbieram, pewien że zaraz usłyszę, że chory i nie jedzie albo coś w tym stylu, a tu słyszę nerwowym i wyraźnie spanikowanym szeptem mówiony tekst:
-ty mam prośbę, tylko sobie nie rób jaj, bo to
  • Odpowiedz
8) „Anon! Po co kupowałeś prezerwatywy?! przecież pigułki biorę!”


@Przepiorek: Ty się lepiej ciesz, że się rozeszliście, bo ja tu widzę, że niechcący ją przejrzałeś. Biorę pigułki dopóki "zapomnę" i uwiążę cię gówniakiem. Jeżeli nie, to może uznała, że jej nie ufasz - równie głupia, bo to przecież logiczne, że jeżeli stosuje się antykoncepcje, to najlepiej zarówno pigułki, jak i prezerwatywę - większe bezpieczeństwo. Nie rozumiem oburzenia.
  • Odpowiedz
  • 41
@Slonx dokładnie, ale na tym portalu są same porządne niebieskie a różowe to tylko bolec na boku, leco na kasę, nawet zupy nie ugotujo i w dodatku tylko 7/10
  • Odpowiedz
  • 15
@Przepiorek generalnie ciesz się że się awanturuje a nie że wyprowadziła się bez słowa albo nie spakowała Ci ubrań do kontenera PCK. To znaczy że jeszcze jej zależy i będziesz ją musiał długo przekonywać że jesteś niewinny ale masz szanse.
  • Odpowiedz