Wpis z mikrobloga

1) Bądź mną
2) Kumpel zaprasza cię na imprezkę w piątek
3) Różowa chora, nie chce iść ale „baw się dobrze Anon tylko nie zabaluj za bardzo”
4) Dojeżdżam na miejsce, dzwoni ziomeczek: „ej Anon kupiłbyś mi gumki po drodze?”.
5) Wbijaj na domówkę, spotkaj starych znajomych, pijaństwo motzno, nie wróć na noc do domu, telefon oczywiście rozładowany.
6) Różowa: „Gdzieś ty był całą noc? Martwiłam się o Ciebie!” – kijtam wybaczyła ufff.
7) Wróć z pracy w poniedziałek, Różowa robi pranie i znajduje rachunek w spodniach (pic related)
8) „Anon! Po co kupowałeś prezerwatywy?! przecież pigułki biorę!” - Tłumaczenie, że to dla kolegi nie pomogły…
9) Różowa tak bardzo #!$%@?
10) Walentynki tak bardzo odwołane
11) Związek tak bardzo #!$%@?
12) Konto na wykopie tak bardzo zobowiązuje

#zakochanywykop #walentynki #tfwngf #przegryw
P.....k - 1) Bądź mną
2) Kumpel zaprasza cię na imprezkę w piątek
3) Różowa chora, ...

źródło: comment_hIJpPj0TVobBJuoJ0KjI4b6dAPcBn7XF.jpg

Pobierz
  • 200
  • Odpowiedz
@Przepiorek: szczerze? Tez bym nie uwierzyla i pomyslala ze Cie kryja. Zakladam, ze piszesz prawde, wiec wspolczuje w calej tej #!$%@? sytuacji. Jesli da sie przekonac (nie wybaczyc i nie zaufac, a jedynie przekonac), to docen to jakos, ale przygotuj sie, ze kiedys to wroci w klotni na przyklad, bo przeciez nie bedzie miala nagle wybiorczej amnezji i niesmak pozostanie oraz takie male klucie w tyle glowy gdzies pozostanie. Na
  • Odpowiedz
Mireczek opisał historię, wnioski są jedne - różowa nie ufa, "gupia baba, co te rurzowe paski to ja nie XD"


@Slonx: A to:

No tak, ty jakbyś znalazł paragon po gumach w spodniach swojej kobiety, do tego po całonocnej imprezie poza domem, to od razu z uśmiechem i ulgą na twarzy przyjąłbyś wytłumaczenie, że to było dla koleżanki :D


To co jest? Najwyżej plusowanym (aktualnie 940) komentarzem w tym wątku,
  • Odpowiedz
@Przepiorek: #!$%@? plany na walentyki to Twoj najmniejszy problem chyba :/

Niestety, wydaje sie ze musisz dac jej czas + postarac sie jakos wynagrodzic jej to (sam wiesz co ona lubi, prawda?). Na otuche moge tylko dodac, ze jesli jej zalezy to ona bardzo tego nie chce, aby ta "zdrada" okazala sie prawda, choc rozum podpowida jej inaczej. Gdyby bylo inaczej, to juz bylbys spakowany. Masz zadanie na kolejnych kilka-
  • Odpowiedz
Owszem dzwonił, jego dziewczyna też dzwoniła... nie wierzy im, uważa, że mnie kryją.

Wisienką na torcie jest fakt iż różowa dowiedziała się, że na imprezie znajdowała się moja była, oczywiście nic się nie działo ale zaczyna sobie dopowiadać...


@Przepiorek: Co tu dopowiadać? Byłeś na imprezie całą noc, zachlałeś, a miałeś nie balować, była tam twoja była, a w kieszeni masz paragon po gumkach xD. Nawet jeżeli mówisz prawdę, to splot
  • Odpowiedz