Wpis z mikrobloga

1) Bądź mną
2) Kumpel zaprasza cię na imprezkę w piątek
3) Różowa chora, nie chce iść ale „baw się dobrze Anon tylko nie zabaluj za bardzo”
4) Dojeżdżam na miejsce, dzwoni ziomeczek: „ej Anon kupiłbyś mi gumki po drodze?”.
5) Wbijaj na domówkę, spotkaj starych znajomych, pijaństwo motzno, nie wróć na noc do domu, telefon oczywiście rozładowany.
6) Różowa: „Gdzieś ty był całą noc? Martwiłam się o Ciebie!” – kijtam wybaczyła ufff.
7) Wróć z pracy w poniedziałek, Różowa robi pranie i znajduje rachunek w spodniach (pic related)
8) „Anon! Po co kupowałeś prezerwatywy?! przecież pigułki biorę!” - Tłumaczenie, że to dla kolegi nie pomogły…
9) Różowa tak bardzo #!$%@?
10) Walentynki tak bardzo odwołane
11) Związek tak bardzo #!$%@?
12) Konto na wykopie tak bardzo zobowiązuje

#zakochanywykop #walentynki #tfwngf #przegryw
P.....k - 1) Bądź mną
2) Kumpel zaprasza cię na imprezkę w piątek
3) Różowa chora, ...

źródło: comment_hIJpPj0TVobBJuoJ0KjI4b6dAPcBn7XF.jpg

Pobierz
  • 200
  • Odpowiedz
@Przepiorek: Jeżeli to nie jest różowy z przekrzywioną psychika i nie robisz krzywych akcji, to nie widzę możliwości by sytuacji nie rozwiązać.
Warto rozmawiać a jeżeli Ci nie wierzy to w takim razie znajdź sobie drugiego różowego bo ta nie jest Ciebie warta.
  • Odpowiedz
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@daaniel121: No tak, ty jakbyś znalazł paragon po gumach w spodniach swojej kobiety, do tego po całonocnej imprezie poza domem, to od razu z uśmiechem i ulgą na twarzy przyjąłbyś wytłumaczenie, że to było dla koleżanki :D
  • Odpowiedz
zadzwoń do Kolegi i niech się wytłumaczy przed Twoją różową

@011011010110000101111000: Owszem dzwonił, jego dziewczyna też dzwoniła... nie wierzy im, uważa, że mnie kryją.
Wisienką na torcie jest fakt iż różowa dowiedziała się, że na imprezie znajdowała się moja była, oczywiście nic się nie działo ale zaczyna sobie dopowiadać...
  • Odpowiedz
@Przepiorek: Chyba najlepsza opcja to żebyś teraz ty jej zrobił aferę, że ci nie ufa i wyłożył na nią. Albo się z niej śmiał olewczo, że wymyśla głupoty. Tylko tak na luzie. U mnie to działało, jak dziewczyna próbowała na siłę być za coś zła;)
  • Odpowiedz
@Przepiorek: Trzeba było od razu powiedzieć jej by zadzwoniła do tego kumpla na miejscu czy nie kupował ci niczego. oczywko pierw byś powiedział mu przez telefon przy niej cos w stylu "ej rozowa robi mi imbe bo kupiłem ci tą rzecz i wziąłem paragon" dałbyś ją do telefonu i by się spytała co to za rzecz, kumpel by odpowiedział i sprawa raczej rozwiązana jeśli nie jest #!$%@?. Bo teraz jak dzwonił
  • Odpowiedz