Wpis z mikrobloga

List #35

Witam Wszystkich Mirków, z tej strony Dominika lvl 25, z Krakowa.

Napisałam ten list dawno temu, ale głupio było mi go wysłać. W końcu się przełamałam, więc zapraszam do lektury :)


Może zacznę od wyglądu, żebyście mogli sobie wyobrazić kto pisze. Jestem niewysoka, mam 165 cm wzrostu, długie falowane włosy (kolor złoty blond), duże niebieskoszare oczy, pełne usta. Uważam, że moim największym atutem jest ładna twarz i uśmiech. Figurę mam kobiecą, pewnie według dzisiejszej mody powinnam zrzucić z 5 kg ale nie podobają mi się ani wieszaki, ani sześciopaki u dziewczyn, jestem przywiązana do mojego 70E ;). Chodzę na siłownię, basen i jogę, zdrowo się odżywiam i dbam o siebie.

Jeśli chodzi o mój ubiór, to często słyszę, że mam fajny styl, ale nie potrafię powiedzieć na czym on polega :)

Czasami zakładam szpilki i śmieszny t-shirt, czasami biegam po mieście w trampkach i sukience. Lubię przerabiać ciuchy z second-handu, czasami robię też własną biżuterię, odnawiam stare torebki. Na co dzień noszę delikatny makijaż, a na specjalne okazję potrafię stworzyć sexy look.


Jeśli chodzi o mój charakter, to jestem dosyć nieśmiała, ale mam swoje zdanie na wiele tematów, wolę słuchać niż opowiadać o sobie, mam dużo empatii i aż za dużo wrażliwości. Nie potrafię kłamać, jestem trochę naiwna, staram się na wszystko patrzeć realistycznie, ale w pozytywnym tonie. Zawsze można na mnie liczyć, kiedy mam faceta stoję za nim murem. Lubię zwierzęta, zarówno psy i koty, nie potrafiła bym skrzywdzić muchy. Nawet pająki łapię i wypuszczam za okno. Nie palę, nie upijam się, od

tradycyjnej imprezy w klubie wolę upiec babeczki, zrobić drinki i pograć ze znajomymi w planszówki.

Mam wiele zainteresowań, uwielbiam czytać i słychać audiobooków (po polsku i angielsku). Moje ulubione książki to "Gra Endera", "Diuna", i oczywiście saga o Wiedźminie. Mam też sentyment do Harrego Pottera, bo jako dzieciak czytałam te książki po kilkanaście razy. Lubię też Lovecrafta i Kinga.


Jak miałam 9 lat mój tata kupił drugi komputer i graliśmy w Quake 3 arena przez lan (ach te latające piksel-owe flaki), w końcu się obraził bo zaczął ze mną przegrywać :P Tak zaczęła się moja miłość do gier i za dzieciaka zamiast oglądać bajki, grałam na kompie. Nie jestem jakąś wybitną gamerką, ale od czasu do czasu odpalam konsolę. Lubie też grać z kimś, czy to w co-opie, czy po prostu patrzeć i wymieniać się padem od czasu do czasu. Moje ulubione gry to "Last of us" i "Wiedźmin 3", stare

Tomb Raider'y i Silent Hill'e (1-4).


Jeśli chodzi o filmy i seriale to lubie te dobre, niezależnie od gatunku. W kine lubię oglądać filmy z dużą ilością efektów, ostatnio poszłam sama drugi raz na nowe Star Wars'y, bo strasznie mi się podobała bitwa na końcu filmu.

W domu lubię ogladać horrory pod kołderką.

Najlepsze seriale jakie widziałam to "The Wire", "Breaking Bad", "Narcos", "Parks and Recreations" i pierwsze sezony "The Big Bang Theory", no i oczywiście "Friends". Niektóre odcinki "Black Mirror" też dają radę. Tradycyjnej telewizji nie oglądam od kilku lat.

Moja mama jest wielką fanką piłki nożnej i siatkówki, więc wiem co to spalony, oglądam ligę mistrzów i parę razy byłam na meczu.

Lubię bardzo majsterkować i robić sama różne rzeczy. Przerabiam ubrania, tworzę biżuterię, robię zasłony czy poszewki na poduszki, czasami odnawiam meble. Jestem też świetną kucharką i potrafię ugotować i upiec dosłownie wszystko. W tym roku sama przygotowywałam całą Wigilię dla 10 osób, i nawet babcia powiedziała, że robię lepsze pierogi od niej, a to największa pochwała ever, bo babcia jest mistrzem kuchni.


Ale żeby nie było, że taki ze mnie piwniczak to trochę podróżuję. Sama zorganizowałam dwa road trip'y po Europie, jeden po Polsce (byłam jedynym kierowcą, zrobiłam ponad 2000 km w dwa tygodnie). Poza tym poluję na tanie loty i czasami gdzieś wyskakuję na weekend albo kilka dni. Widziałam wiele pięknych miast, ale jakoś największe wrażenie robi na mnie przyroda. Góry, morze, jeziora. Zdarzało mi się być w tak pięknych miejscach, że aż się poryczałam z wrażenia (ostatni taki przypał miałam

miesiąc temu w Tatrach). Czasami przytłacza mnie to, jaka niesamowita jest ta nasza mała kuleczka latająca w wielkim kosmosie.


A jakiego faceta poszukuję? Normalnego :) Nie mam wymagań z kosmosu. Byle mył często zęby, bo brak higieny mnie strasznie odrzuca. A tak poza tym to fajnie jak by miał podobne zainteresowania, miał coś do powiedzenia. Najbardziej mnie u mężczyzn kręci inteligencja i poczucie humoru. Jestem trochę staroświecka i mam kilka zasad, które w dzisiejszym instagramowym świecie wydają się śmieszne. Uważam, że kobieta powinna być kobieca, a mężczyzna męski i nie jesteśmy tacy sami (sorry feministki),

ale możemy się świetnie uzupełniać.

Pozdrawiam :)


Jacyś chętni kandydaci? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mamy też zdjęcia, ale nie zostaną opublikowane bez zgody uczestnika :)
Proszę zgłaszać się pod postem w komentarzach.

Jeśli nie wiecie o co chodzi przeczytajcie TEN POST
Nowa edycja po opublikowaniu wszystkich listów z tej edycji.

#mirekszukazony #zwiazki #ogloszenie #wykopowezabawy #zapraszamy #podajdalej #milosc #ogloszenie #takietam #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #wroclaw #rozowypasek #atencyjnyrozowypasek
kopek - List #35 

 Witam Wszystkich Mirków, z tej strony Dominika lvl 25, z Krakowa...

źródło: comment_StroSoC8maMpb5el9V7eOWbeiZ1moJ6N.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
Gdyby nie ten Kraków to biegłbym z siatką na jednorożce. Za daleko na bieg. Aż takiego rarytasu się nie spodziewałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdrawiam różową.

@kopek: Chociaż daj kontakt chcę porozmawiać. I czemu dałeś tag Wrocław jak jest Kraków ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@kopek: Nie wiem czy tego szukam, bo dziewczyna przypomina kobiecą i bardziej ogarniętą wersję typowego Mirka :D Ale spoko, najwyżej będę miał kumpelę z internetów.
Pisz śmiało Dominiko!
  • Odpowiedz
@kopek: Jakim cudem ona jest jeszcze wolna? :D
Same plusy, to musi być jakiś bait lub eksperyment społeczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdybym szukał dziewczyny w internecie, to z pewnością po takim opisie nie zastanawiałbym się długo. Podejrzewam, że ta kandydatka zbierze ekspresową atencję zupełnie jak promocja Argusa w Lidlu #pdk ;)
  • Odpowiedz
Lubię bardzo majsterkować i robić sama różne rzeczy. Przerabiam ubrania, tworzę biżuterię, robię zasłony czy poszewki na poduszki, czasami odnawiam meble. Jestem też świetną kucharką i potrafię ugotować i upiec dosłownie wszystko. W tym roku sama przygotowywałam całą Wigilię dla 10 osób, i nawet babcia powiedziała, że robię lepsze pierogi od niej, a to największa pochwała ever, bo babcia jest mistrzem kuchni.


@kopek: To się ceni.
  • Odpowiedz
@kopek:

Mam wiele zainteresowań

czytanie i podróże


no i hehe gram w gry i oglądam mecze, patrzcie jaki ze mnie nerd i idealna hehe dziewczyna

kek XD

nazwijcie mnie stulejem, ale cały ten tekst jest napisany tak perfidnie, żeby stworzyć wizerunek dziewczyny dla Mirka, takiej nerdówy, takiej kumpeli, nie wiem jak to nazwać. Wszystko celowo zaakcentowane, żeby wyglądała, że jest taka perfekcyjna.

Figurę mam kobiecą, pewnie według dzisiejszej mody powinnam zrzucić
  • Odpowiedz
@kopek: Przyjacielu, zarzuć kontaktem do Dominiki bo czuję, że mamy wiele wspólnego. Smog przede wszystkim ( ͡ ͜ʖ ͡) A jeśli ja Jej nie przypadnę do gustu to siostra prosi o kontakt bo Dominiki gotowanie Ją przekonało. A jak Dominika już pozna moją siostrę to czuję, że szybko wróci w podskokach do mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kopek: Ja bym się skusił, gdyby to jednak trochę bliżej Poznania było. Też majsterkuję, Lovecrafta lubię, Kinga właśnie czytam. Reszta opisu też mi pasuje. Taka mirabelka to by się w każdym mieście przydała ;P
  • Odpowiedz