Wpis z mikrobloga

1.Bądź mną.
2.Chce ci się pić jak #!$%@?.
3.Nie chce ci się wstawać z łóżka.
4.Arsenal
5.Zespotuj po ciemku kształt puszki na szafeczce którą w nocy położyła dla siebie na rano różowa.
6.#!$%@? całość na raz.
7.to RedBull.jpg
8.oczy jak żarówki do rana.
9.sen tak bardzo #!$%@? i potencjalny dzień w pracy też tak bardzo #!$%@?.
10.siedz na nocnej i obserwuj karuzele #!$%@? pod gownowpisem
11.pobudka o 6:00, 5:06 na zegarku
12.brak profitu

#zycie #tyleprzegrac #gownowpis #coolstory
  • 53
@AmonGoeth: @chaberr: To normalne, że po kawie chce się spać. Kofeina jest używką bardzo nieidealną i różnie działa. Często powoduje krótkie pobudzenie, a po krótkim czasie wzmożoną senność, nerwowość i ogólne osłabienie.

Dlatego niektórzy sięgają bo lepsze formy np. yerba mate. Kofeina o sporo innym działaniu. Albo guarana. Ewentualnie po prostu herbata czarna lub zielona.
@chaberr: Z doświadczenia. Dla przykładu guarana. Brak widocznego kopa jak po kawie, ale jak się tego najesz, to możesz w nocy uświadomić sobie, że jednak snu to nie będzie.

@AmonGoeth: Yerba Mate chyba najprzyjemniejsza. Pobudzenie podobne do kawowego bez nerwowości, także proszę sobie wyobrazić ile to znaczy. Niektórzy to może nie wiedzą nawet, że po kawie są zdenerwowani.
@Coolek: Na mnie działa i kawa i energetyki, ale szału nie robią. Często idę spać chwilę po wypiciu mocnej kawy i zero problemów z zasypianiem. Miej też na uwadze że większa dawka kofeiny działa często w odwrotny sposób i chce się bardziej spać.
@chaberr: Co do spania po amfie to jeśli nie mówimy o dużej dawce (aktualnym "stężeniu substancji" w organizmie) to jest to kwestia indywidualna, ale zdecydowana większość osób
@AmonGoeth yerba jest bardzo wdzięczna, bo tak na serio od Ciebie zależy jak ją zrobisz :) ja robię yerbę na zimno - zalewam ją bardzo zimną wodą i wrzucam lód. Przede wszystkim te z owocowym aromatem są bardzo smaczne w ten sposób :)
Co do kupna - sprzęt do yerby można kupić w sklepach ze zdrową żywnością. Sama tam kupiłam i dałam mniej niż z allegro, a mam ręcznie robioną. Yerbę zamawiam