Wpis z mikrobloga

#rakcontent #heheszki #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow

Czy tylko ja mam wrażenie, że to jest niezły rak bo w 90% przypadków to kobiety naciskają na szybkie zrobienie bachora, a potem nie chce im się ruszyć dupska i zrobić coś z nadwagą? Kilka moich przyjaciółek po ciąży wzięło się za siebie i wyglądają znowu jak super dupeczki, którymi były wcześniej (nie badałem stanu krocza tylko wygląd w ubraniu). Natomiast inne uważają, że dzieciak to super usprawiedliwienie dla posiadania grubego dupska...
paszczurek - #rakcontent #heheszki #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow

Czy tylko ...

źródło: comment_x1llL4CmZJloMMZ9d4gMGvKkEOiQbwik.jpg

Pobierz
  • 41
@DreyfuS: pewnie tak. Sam mam po zbyt szybko rosnących bicepsach i udach (za mało elastyczna skóra). Minęło trochę czasu, są białe, jak się opalę to prawie nie widać (do światła się czasem trochę błyszczą). Do tego jeśli się dba gdy są jeszcze różowe to można trochę zmniejszyć.
Pani na focie poniżej pomimo rozstępów wygląda jeszcze spoko (choć odrobinę mogłaby dołożyć kg bo zasuszona strasznie)
thewickerman88 - @DreyfuS: pewnie tak. Sam mam po zbyt szybko rosnących bicepsach i u...

źródło: comment_uHiKKij1nAZTd1NIYKDKGAQZBbF3KcS6.jpg

Pobierz
@paszczurek: Niektóre po ciąży nie mają potrzeby wyglądać jak człowiek, bo albo mają już męża, albo niezłe alimenty. Te, które po urodzeniu dalej polują na faceta, albo mają szacunek do siebie samej, czy do faceta którego już mają - jakoś bez problemu po ciąży wracają do normalnych proporcji.